ظرفیت ملی سازمان مدیریت صنعتی فرصتی برای عارضه یابی توسعه صنعتی کشور

عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، نیم قرن تجربه ، شبکه وسیع دانش آموختگان حرفه ای و آمیختگی این سازمان با تار و پود سیر تطور و رشد صنعت در ۶ دهه اخیر را ظرفیت ملی و فرصتی منحصر به فرد برای عارضه یابی توسعه صنعتی کشور برشمرد .

پنجشنبه 23 دی ماه 1400
وزیر صمت: تکمیل پالایشگاه در جنوب فارس نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است

وزیر صنعت، معدن و تجارت پنجشنبه در بازدید از شرکت پالایشگاهی پترو پیمان دانا در شهرک صنعتی شهرستان مُهر استان فارس گفت: برای تکمیل این مجموعه به عنوان یکی از مصوبات سفر استانی دولت سیزدهم به فارس، یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

پنجشنبه 23 دی ماه 1400
صادرات نفت ایران ۴۰ درصد افزایش یافته است

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه ما رفع تحریم‌ها را عزت‌مندانه دنبال می‌کنیم، اعلام کرد که صادرات نفتی ایران به حدی افزایش یافته که ما دیگر نگران صادرات آن نیستیم، صادرات نفت در دولت سیزدهم ۴۰ درصد افزایش یافته و پول حاصل از صادرات نیز در حال بازگشت به کشور است.

پنجشنبه 23 دی ماه 1400
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهبردهای عملیاتی و توسعه‌ای این شرکت را تشریح کرد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تشریح راهبردهای عملیاتی و توسعه‌ای این شرکت گفت: دارا بودن ذخایر عظیم منابع هیدروکربوری برای ما مزیت بزرگی است که دستیابی به سوخت ارزان را تا یکصد سال آینده برای ما امکان‌پذیر می‌کند.

چهارشنبه 22 دی ماه 1400
افزایش صادرات نفت و میعانات گازی با وجود تحریم‌ها

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه با وجود تحریم‌ها شاهد افزایش صادرات نفت و میعانات گازی هستیم، گفت: در گذشته گفته می‌شد افزایش صادرات نفت با وجود تحریم امکان‌پذیر نیست، اما امروز هم نفت صادر می‌کنیم و هم پول و منابع ارزی حاصل از آن بازمی‌گردد.

یکشنبه 19 دی ماه 1400
‎انتشار گزارش عملکرد سه ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت

‎در راستای تحقق توصیه های مقام معظم رهبری به دولت سیزدهم و وعده ارائه گزارش عملکرد وزیر صمت به مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گزارش عملکرد سه ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.

چهارشنبه 15 دی ماه 1400
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین