سرمایه‌گذاری در صنایع بالادست و پایین‌دست پارس جنوبی به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار می‌رسد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: همه مراحل طراحی، اجرا و بهره‌برداری از ابر پروژه‌های صنعت نفت در پارس جنوبی از سوی متخصصان داخلی انجام شده است و میزان سرمایه‌گذاری در صنایع بالادست و پایین‌دست پارس جنوبی به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار می‌رسد.

یکشنبه 8 تیر ماه 1399
راهکارهای گسترش فعالیت‌های اکتشافی در شمال کشور بررسی شد

راهکارهای گسترش فعالیت‌های اکتشافی در استان‌های شمالی کشور اعم از مطالعات زمین‌شناسی و ژئوفیزیک در بخش دریا و خشکی تشریح و بررسی شد.

یکشنبه 8 تیر ماه 1399
مراسم روز صنعت و معدن با محدودیت و رعایت پروتکل بهداشتى برگزار می شود

رییس ستاد بزرگداشت روز ملى صنعت و معدن در نشست خبرى خود اظهار کرد: مراسم روز صنعت و معدن امسال محدود تر از سال هاى گذشته برگزار می شود.

شنبه 7 تیر ماه 1399
جهش تولید در شاخص های کمی و کیفی

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نشست هم اندیشی بهینه سازی برنامه های ایدرو در سال جهش تولید گفت : موضوع جهش تولید را به عنوان اولویت اول هم از بعد شاخص های کمی و هم شاخص های کیفی در برنامه های امسال ایدرو مد نظر ویژه قرار دارد .

شنبه 7 تیر ماه 1399
افزایش ۵۱ درصدی تولید در جهش دوم پتروشیمی

افتتاح ۱۷ طرح پتروشیمی در امسال و ابتدای سال آینده، قرار است تولید ایران در این صنعت را به ۱۰۰ میلیون تن در سال برساند. طرح‌هایی که اولین مورد آن هفته گذشته به بهره‌برداری رسید تا سرآغاز جشنواره افتتاح‌هایی باشد که سهم ایران در بازار پتروشیمی را افزایش می‌دهد.

شنبه 7 تیر ماه 1399
ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی کشور ۳ رقمی می‌شود

وزیر نفت از سه رقمی شدن ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی کشور با تحقق جهش دوم صنعت پتروشیمی تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد و تاکید کرد:‌ طرح‌های جهش سوم پتروشیمی کاغذی نیستند.

پنجشنبه 5 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین