پروژه‎های پژوهشی باید به خلق تکنولوژی و افزایش سرمایه ملی بیانجامد

رییس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: برای رسیدن به خودکفایی و‌ خوداتکایی باید به دانش روز دنیا دست پیدا کنیم که لازمه آن اجرای پروژه های پژوهشی است که به خلق دانش و‌ تکنولوژی منتهی شود.

دوشنبه 5 آذر ماه 1397
وزیر نفت: شرکت چینی جایگزین «توتال» در پارس جنوبی شد

وزیر نفت با اشاره به خروج شرکت توتال فرانسه از پروژه توسعه فاز 11 پارس جنوبی، گفت که شرکت «سی‌ان‌پی‌سی» چین به طور رسمی جایگزین توتال شده‌، اما شروع به کار نکرده است.

دوشنبه 5 آذر ماه 1397
طرح‌های ازدیاد برداشت را در بعد جذب سرمایه‌گذار پیگیری می‌کنیم

مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌ نفت‌خیز جنوب گفت: پیگیری‌ و اجرای برنامه‌های طرح‌ریزی شده در زمینه طرح‌های ازدیاد برداشت در بعد جذب سرمایه‌گذار، توسعه و بازتوسعه میدان‌ها از اولویت‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است.

یکشنبه 4 آذر ماه 1397
بومی‌سازی ۱۳ هزار قلم کالا در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از بومی‌سازی ۱۳ هزار قلم کالا در این شرکت خبر داد که این اقلام، پیش از این از خارج کشور وارد می‌شد.

یکشنبه 4 آذر ماه 1397
اختیارات خاص به معاون امورعملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت تفویض شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نامه‌ای حق امضای ناشی از اختیارات موضوع ماده ۵۲ قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران را به معاون عملیات غیرصنعتی این شرکت تفویض کرد.

شنبه 3 آذر ماه 1397
توجه به منابع انسانی اولویت‌ شرکت ملی حفاری است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، صنعت حفاری را صنعتی فناوری‌محور برشمرد و گفت: اولویت ما توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان است.

شنبه 3 آذر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  192  193  194  195  196  197  198  199  200  201  ...  بعدی  آخرین