ارایه پیش نویس سند برنامه های سرمایه گذاری وزارت صمت در قالب ۴۰۰ پروژه

وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست هم اندیشی با نهادهای سرمایه گذار از ارائه پیش‌نویس سند برنامه های سرمایه‌گذاری وزارت صمت در قالب ۴۰۰ پروژه در هفته آینده خبر داد.

شنبه 27 آذر ماه 1400
استقرار ساختار سازمانی جدید وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست شورای معاونان این وزارتخانه با اعلام استقرار ساختار سازمانی جدید این وزارتخانه، باز طراحی معماری سازمانی وزارت صمت را حرکت به سوی تحول در نظام حکمرانی بخش صنعت، معدن و تجارت دانست.

شنبه 27 آذر ماه 1400
جانمایی بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه های تحولی مرکز ارتباطات وزارت صمت

رییس مرکز ارتباطات وزارت صمت با اشاره به جانمایی ادبیات گفتمانی انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه های تحولی این دفتر گفت: دفتر ارتباطات وزارت صمت و روابط عمومی های تابعه باید به یک نقطه مشترک رسیده و روی آن نقطه مشترک عملیات و کارها را به پیش برده و طراحی های لازم را انجام و در همین چهارچوب اتاقهای عملیات روزانه را فعال نماید.

جمعه 26 آذر ماه 1400
نقش مهم رسانه ها برای امید آفرینی در جامعه و کمک به تحقق گام دوم انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی

رییس مرکز ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت بر نقش حائز اهمیت مدیران رسانه برای ایجاد امید آفرینی در جامعه و کمک به تحقق گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

جمعه 26 آذر ماه 1400
اعضای جدید هیئت مدیره ایزوایکو منصوب شدند

اعضای جدید هیئت مدیره مجتمع کشتی‌سازی و فراساحل ایران (ایزوایکو) با حکم معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب و دکتر سلمان ضربی به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد.

پنجشنبه 25 آذر ماه 1400
آغاز به کار اندیشکده سیاست صنعتی و فناوری های نوظهور

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاون آموزشی دانشگاه امام صادق ( ع ) مراسم افتتاح اندیشکده سیاست صنعتی و فناوری نوظهور برگزار شد .

سه شنبه 23 آذر ماه 1400
اولین  قبلی  ...  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  ...  بعدی  آخرین