جهانگیری:توسعه صنعت پالایش نفت‌خام و میعانات در تاریخ کشور ماندگار است

معاون اول رییس جمهوری اقدامات وزارت نفت در توسعه صنعت پالایش نفت خام و میعانات را در تاریخ کشور ارزنده و ماندگار توصیف کرد و از وزیر نفت خواست درباره این دستاوردها به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود.

سه شنبه 2 دی ماه 1399
ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

سه شنبه 2 دی ماه 1399
منابع لازم در بودجه ۱۴۰۰ برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی در نظر گرفته شد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دولت در حد توان و امکانات سعی می‌کند دیدگاه‌های اصلاحی مجلس را با حفظ شاکله کلی بودجه لحاظ کند، گفت: در بودجه سال ۱۴۰۰ منابع لازم برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی و حمایت از قشور کم درآمد، در نظر گرفته شده است.

سه شنبه 2 دی ماه 1399
ارتقاء داخلی سازی در پروژه‌های عظیم کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به تجربه و دانش انباشته این سازمان در انجام پیمانکاری های بزرگ به ویژه در دو دهه اخیر، بر توسعه این فعالیت‌ها با رویکرد توانمندسازی زنجیره پیمانکاران فرعی و افزایش ضریب داخلی‌سازی اقلام و کالاهای مورد استفاده در پروژه های عظیم کشور تاکید کرد.

دوشنبه 1 دی ماه 1399
فعال سازی حداکثری ظرفیت های تامین منابع مالی برای طرح های توسعه ای

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی جدید این سازمان گفت : نقش آفرینی و اثر گذاری سازمان های توسعه ای در شرایط کنونی کشور بسیار حیاتی است و ایدرو برای ایفای نقش خود در شرایط کنونی رویکرد فعال سازی حداکثری تمام ظرفیت ها برای تامین مالی طرح های توسعه ای و صنعتی را در دستور کار خود دارد.

جمعه 28 آذر ماه 1399
معاون مالی و اقتصادی ایدرو منصوب شد

با حکم محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران حسن شیخ نیا به عنوان معاون مالی و اقتصادی جدید این سازمان منصوب شد.

جمعه 28 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...  بعدی  آخرین