انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی مهدی صادقی نیارکی را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو منصوب کرد.

شنبه 4 دی ماه 1400
پیام وزیر نفت به مناسبت سالروز تأسیس شرکت ملی حفاری ایران

وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس شرکت ملی حفاری ایران تأکید کرد که توسعه توانمندی و قابلیت‌های شرکت ملی حفاری ایران سرلوحه کار این شرکت قرار گیرد.

چهارشنبه 1 دی ماه 1400
جبران خلاءها و نقص ها با اجرای ۹۰ پروژه تحولی وزارت صمت

وزیر صمت در حاشیه نشست مشترک با رییس کل دیوان محاسبات کشور در جمع خبرنگراران گفت: ۹۰ پروژه ای که برای اصلاح ساز و کارها و فرایند در این وزارتخانه طراحی کردیم تقریباً تمام خلاء ها و نقص هایی که وجود داشته است، جبران می شود.

چهارشنبه 1 دی ماه 1400
برای تبدیل ذخایر به ثروت باید از علم و فناوری بهره گیریم

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت جذب و انتقال فناوری در این شرکت تأکید کرد و گفت: اگر می‌خواهیم ذخایر موجود را به ثروت تبدیل کنیم باید از علم و فناوری بهره ببریم.

دوشنبه 29 آذر ماه 1400
استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها برای افزایش بهره‌وری ۷۰۰ حلقه چاه نفت و گاز

وزیر نفت با اشاره به اینکه برنامه تازه وزارت نفت برای توسعه میدان‌های نفت و گاز چاه‌محور خواهد بود تأکید کرد: اعتقاد داریم می‌توان با استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها بیش از ۷۰۰ حلقه از این چاه‌ها را در زمانی کمتر به بازده و بهره‌وری بالایی رساند.

دوشنبه 29 آذر ماه 1400
مهدی صادقی نیارکی به سمت عضو موظف هیئت عامل ایدرو منصوب شد

با حکم سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مجمع عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به استناد مصوبه مجمع عمومی این سازمان مهدی صادقی نیارکی به سمت عضو موظف هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو )منصوب گردید .

دوشنبه 29 آذر ماه 1400
اولین  قبلی  ...  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...  بعدی  آخرین