برای نخستین بار در کشور المپیاد اقتصاد و مدیریت برگزار شد

برای نخستین بار در کشور المپیاد اقتصاد و مدیریت با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، برگزار شد.

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
ابلاغ دستورالعمل اجرایی تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی به سراسر کشور

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت که در راستای تداوم حمایت از بنگاه‌های اقتصادی فعال و تکمیل و راه‌اندازی پروژه ‌های در دست اجرا و اولویت‌دار در سال "جهش تولید"، دستورالعمل اجرایی تامین مالی بنگاه های اقتصادی توسط وزیر صنعت به استانداران سراسر کشور ابلاغ شد.

دوشنبه 21 مهر ماه 1399
تولید نفت میدان دهلران تا پایان امسال افزایش می‌یابد

ظرفیت تولید میدان نفتی دهلران با راه‌اندازی چاه‌های جدید و تعمیری، تا پایان امسال افزایش می‌یابد.

شنبه 19 مهر ماه 1399
برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی «ایران پلاست» در آستانه روز پتروشیمی

مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ضمن اعلام تغییر تاریخ برگزاری این نمایشگاه با در نظر گرفتن شدت شیوع ویروس کووید- ۱۹ در پایتخت، از برگزاری این نمایشگاه در روزهای پنجم تا هشتم دی‌ماه، مصادف با روز «صنعت پتروشیمی» خبر داد.

جمعه 18 مهر ماه 1399
افزایش بیش از ۲ برابری گازرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه قبل از دولت تدبیر و امید ۱۴ هزار روستا در کشور از نعمت گاز برخوردار بود، گفت: در این دولت گازرسانی روستایی بیش از ۲ برابر شده و تا امروز به ۳۲ هزار روستا گازرسانی شده‌ است.

سه شنبه 15 مهر ماه 1399
آمادگی کامل ملی حفاری برای ارائه خدمات یا اجاره دکل در اجرای فعالیت‌های توسعه‌ای

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به آمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات یا اجاره دکل در اجرای فعالیت‌های توسعه‌ای، از ارزش بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومانی قراردادهای اجاره ۱۶ دکل حفاری این شرکت به پیمانکاران مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش توان تولید خبر داد.

سه شنبه 15 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...  بعدی  آخرین