۳۰ هزار میلیارد ریال اوراق منفعت تا پایان امسال منتشر می‌شود

در مسیر تامین مالی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت در میدان‌های نفتی در حال بهره‌برداری، تا پایان امسال ۳۰ هزار میلیارد ریال اوراق منفعت منتشر می شود.

سه شنبه 2 بهمن ماه 1397
افزایش تولید و توانمندسازی پیمانکاران مهم‌ترین هدف طرح‌ نگهداشت و تولید است

وزیر نفت، افزایش تولید نفت، توانمندسازی پیمانکاران و ایجاد نشاط در سازندگان داخلی را مهم‌ترین هدف بسته‎های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید عنوان کرد.

سه شنبه 2 بهمن ماه 1397
به‌کارگیری ۱۰ دستگاه حفاری سنگین در پروژه‎های جدید

رئیس اداره مهندسی مناقصات شرکت ملی حفاری با اشاره به برنده شدن این شرکت در چهار مناقصه شرکت‎های کارفرمای نفتی گفت: برای اجرای پروژه‎های جدید، بیش از ۱۰ دستگاه حفاری سنگین شرکت به‌کارگرفته می‎شود.

سه شنبه 2 بهمن ماه 1397
مرحله سوم عرضه نفت در بورس این هفته اجرا می‌شود

وزیر نفت گفت: مرحله سوم عرضه نفت در بورس انرژی این هفته اجرایی می‌شود.

دوشنبه 1 بهمن ماه 1397
لزوم ارتباط موثر بین حوزه‌های پژوهش و فناوری مرتبط با صنعت نفت

مدیرکل امور پژوهش وزارت نفت بر لزوم ارتباط موثر بخش عملیات و حوزه پژوهش و فناوری در صنعت متقاضی فناوری تاکید کرد و گفت: نیازهای‌مان را باید شناسایی کنیم و بدانیم کدام یک از این نیازها با حوزه پژوهش و فناوری پاسخ داده می‎شود.

دوشنبه 1 بهمن ماه 1397
رونق‎بخشی به کسب‌‌وکار حوزه عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان رونق بخشی به کسب‎وکار حوزه عملیاتی به‌ویژه خرمشهر را بخشی از مسئولیت اجتماعی این شرکت دانست و تاکید کرد: در بخش تامین کالا، بازار خرمشهر را رونق بیشتری خواهیم بخشید و این با برنامه‌ریزی خرید هرآنچه از این شهر یا مناطق مجاور قابل تامین باشد، محقق خواهد شد.

دوشنبه 1 بهمن ماه 1397
اولین  قبلی  ...  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  ...  بعدی  آخرین