‎انتشار گزارش عملکرد سه ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت

‎در راستای تحقق توصیه های مقام معظم رهبری به دولت سیزدهم و وعده ارائه گزارش عملکرد وزیر صمت به مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گزارش عملکرد سه ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.

چهارشنبه 15 دی ماه 1400
دریافت مجوز برای انجام معاملات بالای ۴۰ میلیارد تومان از هیئت مدیره شرکت ملی نفت لغو شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نامه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌های تابعه و مدیران ستادی، لغو دریافت مجوز برای انجام معاملات بالای ۴۰ میلیارد تومان از هیئت مدیره شرکت ملی نفت را به‌منظور تسهیل امور و سرعت‌بخشی به فرآیند تکمیل طرح‌ها ابلاغ کرد.

شنبه 11 دی ماه 1400
فعال شدن کامل تامین مالی زنجیره ای در 7 بانک عامل تا 2 ماه آینده

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: واحدهای تولیدی در سامانه جامع تجارت عضو شوند و فاکتورهای خود را به ثبت برسانند چرا که پرداخت تسهیلات تامین مالی زنجیره ای مبنی بر استعلام الکترونیکی و صورت حساب‌های سامانه جامع تجارت خواهد بود و هفت بانک عامل تا 2 ماه آینده فرآیند تأمین مالی زنجیره‌ای را به صورت کامل فعال خواهند کرد.

شنبه 11 دی ماه 1400
افزایش ۳۰ درصدی دسترسی به منابع بانکی برای فعالان اقتصادی با تامین مالی زنجیره ای

وزیر صمت افزایش ۳۰ درصدی دسترسی به منابع بانکی برای فعالان اقتصادی را از دستاوردهای تامین مالی زنجیره ای عنوان کرد.

شنبه 11 دی ماه 1400
هفدهمین کنفرانس بین‌المللی توسعه منابع انسانی برگزار می شود

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی توسعه منابع انسانی، در روز‌های ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۰ با موضوع حکمرانی هوشمند منابع انسانی با حضور صاحب‌نظران برجسته داخلی و بین‌المللی، به‌صورت وب کنفرانس و حضوری در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

چهارشنبه 8 دی ماه 1400
اجرای زنجیره صنایع تکمیلی در کنار طرح‌های پتروشیمی

وزیر نفت با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای صنایع مادر و زنجیره صنایع تکمیلی گفت: در کنار طرح‌های پتروشیمی در حال اجرا و نیز طرح‌های جدید، زنجیره صنایع تکمیلی اجرا می‌شود که این همان اقتصاد مقاومتی مورد نظر است.

سه شنبه 7 دی ماه 1400
اولین  قبلی  ...  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  ...  بعدی  آخرین