افزایش ۹ برابری ظرفیت انتقال فرآورده کشور در ۴۰ سال گذشته

ظرفیت انتقال فرآورده‌های نفتی کشور با خطوط لوله در سال ۹۶ در مقایسه با سال ۵۷، ۹ برابر افزایش یافته و در سال ۹۶، رکورد انتقال بیش از ۱۲۳ میلیارد لیتر نفت‌خام و فرآورده ثبت شده است.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
فعالیت‎های شرکت نفت فلات قاره ایران تشریح شد

دهه فجر فرصت مغتنمی بود تا کارنامه قطب تولید نفت ایران در آب‎های نیلگون خلیج همیشه فارس را به قضاوت نشست؛ کارنامه‎ای که با همه فراز و نشیب‎های سال‎های پس از انقلاب، نشان از سرافرازی کارکنان رشید و جان بر کف شرکت نفت فلات قاره ایران دارد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
ایران در امر پژوهش و توسعه سرآمد کشورهای منطقه است

سرپرست مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت گفت: ایران هم اکنون در قیاس با عراق، عربستان، ترکیه و کشورهای جنوبی حاشیه خلیج فارس هم اکنون از نظر علم و فناوری در رتبه بالاتری قرار دارد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
شرایط سخت مانع استمرار تولید و خدمت‎رسانی نفت و گاز شرق نیست/ تامین داخل 85 درصدی قطعات مورد نیاز

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به سختی های تولید در مناطق عملیاتی این شرکت، گفت: شرایط خاص منطقه عملیاتی نفت و گاز شرق مانند منحصربه فرد بودن مناطق، پراکندگی چاه ها و مرزی بودن، متغیر بودن شرایط آب و هوا و ...مانع خدمت رسانی این شرکت و خدشه در استمرار تولید نخواهد شد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
جابه‌جایی ۱۰۰ دستگاه حفاری چاه‎های نفت و گاز در ۱۰ ماه امسال

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از جابه‌جایی یکصد دستگاه حفاری چاه‎های نفت و گاز در ۱۰ ماه امسال در مناطق عملیاتی و نفت‎خیز کشور خبر داد.

چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397
۷۵ درصد نیازهای کالایی صنعت نفت از داخل تامین می‎شود

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالا شرکت ملی نفت ایران گفت: هم‎اکنون با قاطعیت اعلام می‎کنم بیش از ۷۵ درصد نیازهای کالایی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران از داخل و با کیفیت مطلوب تامین می‎شود.

چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397
اولین  قبلی  ...  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  ...  بعدی  آخرین