تولید و توسعه نفت و گاز پس از پیروزی انقلاب اسلامی

ظرفیت تولید روزانه کنونی نفت، گاز و میعانات گازی ایران حدود به ترتیب ۴ میلیون بشکه، ۸۵۰ میلیون مترمکعب و ۷۵۰ هزار بشکه است که این آمارها بیانگر رشد قابل‎توجه تولید گاز و میعانات گازی نسبت به ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی است،

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
گاز در آینه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی

شرکت ملی گاز ایران با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی موفق شده است کارنامه درخشانی از عملکرد گازرسانی شهری، روستایی، نیروگاهی و صنعتی در کنار دستیابی به سهمی از تجارت جهانی گاز ارائه دهد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
شرکت ملی حفاری ایران نماد استقلال و خودکفایی صنعتی است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت به عنوان مولود انقلاب اسلامی نماد استقلال، خودکفایی صنعتی، مدیریت ایرانی و کار جهادی است.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
افزایش ۹ برابری ظرفیت انتقال فرآورده کشور در ۴۰ سال گذشته

ظرفیت انتقال فرآورده‌های نفتی کشور با خطوط لوله در سال ۹۶ در مقایسه با سال ۵۷، ۹ برابر افزایش یافته و در سال ۹۶، رکورد انتقال بیش از ۱۲۳ میلیارد لیتر نفت‌خام و فرآورده ثبت شده است.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
فعالیت‎های شرکت نفت فلات قاره ایران تشریح شد

دهه فجر فرصت مغتنمی بود تا کارنامه قطب تولید نفت ایران در آب‎های نیلگون خلیج همیشه فارس را به قضاوت نشست؛ کارنامه‎ای که با همه فراز و نشیب‎های سال‎های پس از انقلاب، نشان از سرافرازی کارکنان رشید و جان بر کف شرکت نفت فلات قاره ایران دارد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
ایران در امر پژوهش و توسعه سرآمد کشورهای منطقه است

سرپرست مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت گفت: ایران هم اکنون در قیاس با عراق، عربستان، ترکیه و کشورهای جنوبی حاشیه خلیج فارس هم اکنون از نظر علم و فناوری در رتبه بالاتری قرار دارد.

یکشنبه 21 بهمن ماه 1397
اولین  قبلی  ...  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  ...  بعدی  آخرین