زنگنه: در میدان‌های مشترک نسبت به همسایگان وضع مناسبی داریم

وزیر نفت با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر در تمامی میدان‌های مشترک نسبت به همسایگان در وضع مناسبی هستیم، گفت: ظرفیت تولید نفت خام در میدان‌های مشترک غرب کارون از ۷۰ هزار بشکه در روز به ۴۰۰ هزار بشکه افزایش یافته است.

دوشنبه 11 اسفند ماه 1399
روحانی: صنعت پتروشیمی در سال‌های تحریم ما را یاری کرد

رئیس‌جمهوری اظهار کرد: در این سال‌هایی که در جنگ اقتصادی بودیم و در تحریم قرار داشتیم یکی از جاهایی که به کمک ما آمد صنعت پتروشیمی بود.

دوشنبه 11 اسفند ماه 1399
وزیرصمت: واحدهای صنعتی به خیران توسعه تبدیل می شوند

وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: واحدهای صنعتی با توجه به طرح اقتصاد مقاومتی و حمایت های استانی به خیران توسعه تبدیل می شوند.

شنبه 9 اسفند ماه 1399
اتحادیه اوراسیا فضایی مناسب برای تجارت اقتصادی ایران با کشورهای منطقه است

رئیس‌جمهوری گفت: باید با استفاده از تجربه موفق تجارت ترجیحی با اورآسیا حضور ایران را در بازارهای جدید و همکاری در زمینه سرمایه‌گذاری، حمل‌ونقل، تهاتر و روابط بانکی، انرژی و ورود به دیگر ترتیبات تجاری، منطقه‌ای و جهانی گسترش دهیم.

سه شنبه 5 اسفند ماه 1399
شرکت های برگزیده هجدهمین دوره جایزه تعالی سازمانی معرفی شدند

برگزیدگان هجدهمین جایزه ملی تعالی سازمانی در همایش تعالی سازمانی معرفی شدند و با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از آنان تجلیل شد .

سه شنبه 5 اسفند ماه 1399
برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت در ایدرو

نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت با حضور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صمت و مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکت های وابسته به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

دوشنبه 4 اسفند ماه 1399
اولین  قبلی  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...  بعدی  آخرین