50 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهش تولید جهت افزایش سرمایه در گردش شرکت‌های داخلی

رزم‌حسینی: ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات «جهش تولید» به منظور افزایش سرمایه در گردش در اختیار شرکت‌های داخلی قرار خواهد گرفت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور

وزیر نفت با اشاره به تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور گفت: نخستین سند مربوط به تولید و مصرف گاز تا افق ۱۴۲۰ و دومین سند نیز مربوط به نوسازی حمل و نقل عمومی و تغییر ترکیب سبد سوخت کشور است.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
بهره گیری ایدرو از تجربه دو دهه انجام پروژه های عظیم پیمانکاری در حوزه انرژی

معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز به کار خود گفت تمرکز و توسعه پیمانکاری های بزرگ تخصصی با توجه به شرایط ویژه بین المللی محور جدید فعالیت های این سازمان است .

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
نقش ایدرو بعنوان حلقه ارتباطی بخش های دانش بنیان دارای فناوری های نوین

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس جدید ایدرو شد

مراسم معارفه محسن صالحی نیا، معاون وزیرصمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و تکریم سرپرست سابق ایدرو با حضور معاونان امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت در محل این سازمان برگزار شد.

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
رزم‌حسینی: سیاست وزارت صمت عرضه انبوه کالا و مواد اولیه داخلی در بازار است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ما طی برنامه‌ریزی در حال ترخیص مواد اولیه از گمرکات هستیم، گفت: سیاست وزارت صمت عرضه انبوه کالا و مواد اولیه داخلی در بازار است.

یکشنبه 27 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...  بعدی  آخرین