وزیر صنعت: اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در دستور کار دولت است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در دستور کار دولت است، گفت: برای اتمام این طرح‌ها تا پایان دولت تلاش می‌کنیم.

شنبه 13 دی ماه 1399
مخازن ذخیره‌سازی میعانات گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تکمیل عملیات راه‌اندازی و بهره‌برداری از دو مخزن ذخیره‌سازی میعانات گازی پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی خبر داد.

چهارشنبه 10 دی ماه 1399
روحانی: پول حاصل از فروش نفت باید صرف توسعه زیرساخت‌ها شود

رئیس‌جمهوری گفت: می‌گویند پول نفت را در بودجه خرج نکنیم، بله اینکه پول نفت را در بودجه جاری صرف نکنیم حرف درستی است، اما پول حاصل از فروش نفت را باید برای توسعه زیرساخت‌های کشور هزینه کنیم.

چهارشنبه 10 دی ماه 1399
ایدرو پیشگام گسترش انقلاب صنعتی چهارم در کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با موضوع نوسازی صنعت در پرتو تحولات نوظهور با اشاره به جایگاه سازمان های توسعه ای همچون ایدرو در توسعه صنعتی کشور گفت : در مدل های موفق جهانی سازمان های توسعه ای ابزار موثر دولت ها برای رفع کاستی های اقتصادی در بخش صنعت به شمار می روند.

دوشنبه 8 دی ماه 1399
وزیر صمت: امنیت ملی در گرو قدرت اقتصادی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران باید تبدیل به قدرت اقتصادی در منطقه شود زیرا امنیت ملی در گرو این شاخص قرار دارد.

دوشنبه 8 دی ماه 1399
جهانگیری: صادرات نفت را ممنوع کردند اما همچنان نفت می‌فروشیم

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: صادرات نفت را برای کشور ما ممنوع کردند، اما همچنان نفت می‌فروشیم، کشتیرانی ما را تحریم کردند تا کالایی جابه‌جا نشود، اما مشابه دوران پیش از تحریم‌ها، کالا جابه‌جا کردیم و صادرات و واردات داریم.

شنبه 6 دی ماه 1399
اولین  قبلی  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...  بعدی  آخرین