تمرکز شرکت ملی حفاری بر افزایش بازدهی و متراژ حفاری

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: برنامه‌های سال آینده شرکت در بخش‌های عملیاتی و پشتیبانی بر محور افزایش بازدهی، متراژ حفاری و پویایی این مجموعه ترسیم شده است.

چهارشنبه 29 اسفند ماه 1397
حفاری چاه‌های جدید آزادگان، نفت‌شهر و گچساران آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با تمرکز بر پروژه‌های میدان‌محور، عملیات حفاری پروژه‌های جدید ۱۰ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی، پنج حلقه چاه در میدان نفتی نفت‌شهر و هفت حلقه چاه در میدان نفتی گچساران در نخستین فصل سال ۹۸ آغاز می‌شود.

چهارشنبه 29 اسفند ماه 1397
تعیین تکلیف ۳ بسته کاری طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت فلات قاره

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از تعیین‌تکلیف سه بسته کاری طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت این شرکت خبرداد و با اشاره به امضای قرارداد پروژه سیری (سیوند و اسفند) با پتروایران در مهرماه امسال، گفت: تکلیف بسته‌های کاری میدان‌های رشادت و رسالت نیز مشخص شده است.

یکشنبه 26 اسفند ماه 1397
برداشت ۸۲.۸ درصد ذخایر نفتی قابل استحصال میدان‌های مشترک فلات قاره ایران

مدیر امور فنی شرکت نفت فلات قاره ایران، از مجموع برداشت ۸۲.۸ درصد ذخایر نفتی قابل استحصال میدان‌های مشترک این شرکت با احتساب میانگین ضریب بازیافت ۲۳.۷ درصدی نفت خبر داد و گفت: این مقدار برداشت، نشان‌دهنده توجه به برداشت حداکثری از میدان‌های مشترک در دوره‌های مختلف این شرکت است.

یکشنبه 26 اسفند ماه 1397
تکیه بر نیروی انسانی در حوزه‌های تخصصی صنعت نفت راهگشاست

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: با تکیه بر نیروی انسانی توانمند داخلی کارهای بزرگی در حوزه‌های تخصصی نفت شکل گرفت.

یکشنبه 26 اسفند ماه 1397
زنگنه: عسلویه با پول و دلار ساخته نشده، عشق به اعتلای ایران آن را ساخته است

وزیر نفت از پیشی گرفتن ایران در برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به قطر خبر داد و گفت: عسلویه با پول و دلار ساخته نشده است، بلکه عشق جوانان و عشق به اعتلای ایران آن را ساخته است.

یکشنبه 26 اسفند ماه 1397
اولین  قبلی  ...  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  ...  بعدی  آخرین