ورود دهها هیات خارجی به تهران برای شرکت در مراسم تحلیف رییس جمهوری

کمتر از ۲۴ ساعت تا مراسم تحلیف آیت الله سید ابراهیم رییسی،‌ مقامها و نمایندگان بیش از ۲۰ کشور و سازمان بین المللی از عصر دیروز تا ظهر امروز وارد تهران شده اند و قرار است شمار آنها تا زمان برگزاری مراسم در عصر فردا از ۷۰ هیات عبور کند.

چهارشنبه 13 مرداد ماه 1400
روحانی: ساخت و راه‌اندازی سکوهای پارس‌جنوبی نتایج برجام بود

رئیس‌جمهوری گفت: اگر همچنان در شرایط تحریم می‌ماندیم باید راه سختی برای رسیدن به دستاوردها طی می‌کردیم، اما در نتیجه گشایش‌های برجام توانستیم عملیاتی کردن بیست‌وهفتمین سکوی دریایی در پارس‌جنوبی را جشن بگیریم در غیر اینصورت همه این طرح‌ها نیمه‌کاره می‌ماند.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
مدعیان فروش نفت حتی یک بشکه هم نفروختند

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: برخی مدعی فروش نفت بودند، ما به هر مقداری که می‌خواستند مجوز فروش نفت به آنان دادیم، اما حتی یک نفر نیست که بگوید من یک بشکه نفت فروخته‌ام و پول آن را به خزانه واریز و به دولت کمک کرده‌ام.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
زنگنه:تحریم‌ها درآمدهای نفتی را ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش داد

وزیر نفت گفت: در دولت دوازدهم و همزمان با بازگشت تحریم‌ها علیه ایران، ۱۰۰ میلیارد دلار نفت نفروختیم و از صادرات نفت ایران جلوگیری شد.

دوشنبه 11 مرداد ماه 1400
روحانی: ۱۷ فاز پارس جنوبی را در طول ۸ سال افتتاح کردیم

رئیس‌جمهوری ضمن اشاره به اینکه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی کارهای بی‌نظیری در تاریخ ایران انجام شده است، گفت: ما از ۱۰ فاز در پارس‌جنوبی اکنون به ۲۷ فاز رسیدیم، ۱۷ فاز را در طول این هشت سال افتتاح کردیم، تقریباً فازهای پارس‌جنوبی تمام شده است.

یکشنبه 10 مرداد ماه 1400
روحانی: برای سلامت مردم و خودکفایی در بنزین پالایشگاهی عظیم افتتاح کردیم

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در بنزین نه‌تنها خودکفا شدیم، بلکه بنزین را صادر می‌کنیم، گفت:‌ مجبور نیستیم از پتروشیمی بنزین بگیریم که سلامتی همه مردم دچار خطر شود، ما برای سلامت مردم و با هدف خودکفایی، پالایشگاه عظیمی را افتتاح و تکمیل کردیم.

یکشنبه 10 مرداد ماه 1400
اولین  قبلی  ...  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  ...  بعدی  آخرین