امیدواری به احصاء هزار هزار میلیارد تومان فرصت سرمایه‌گذاری در ۱۴۰۰

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به امضای تفاهم‌نامه این وزارتخانه با پنج شرکت برتر تولیدی، ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده بتوان هزار هزار میلیارد تومان فرصت سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف با مشارکت شرکت‌های بزرگ و برتر احصا کرد.

دوشنبه 25 اسفند ماه 1399
سند برنامه راهبردی حوزه فناوری اطلاعات تدوین می شود

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه سیستم های فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال را در بخش تولید دنبال می کنیم.

شنبه 16 اسفند ماه 1399
ایدرو متولی خدمات فناوری اطلاعات وزارت صمت شد

تفاهم نامه انجام خدمات حوزه فناوری اطلاعات وزارت صمت را سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت و محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در محل سازمان گسترش امضا کردند. موضوع این تفاهم نامه ارائه خدمات فناوری اطلاعات مورد نیاز وزارت صمت است.

شنبه 16 اسفند ماه 1399
اشتغال ۲۴هزار نفر با بازگشت ۱۴۲۰ واحد راکد به چرخه تولید

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: وزیر صنعت معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به همکاری همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در راستای توسعه تولید گفت: با پیگیری ستاد تسهیل، تنها در شهرک‌های صنعتی با فعال‌سازی هزار و ۴۲۰ واحد تولیدی راکد، فرصت اشتغال برای ۲۴ هزار نفر ایجاد شد.

شنبه 16 اسفند ماه 1399
افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو

هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته امروز با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو مدیرعامل راه اهن افتتاح شد.

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1399
۴۲ پروژه در دستور کار مشترک وزارت نفت و مراکز پژوهشی است

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: مجموعه این وزارتخانه درباره حمایت از دانش و فناوری‌های داخلی، زنجیره‌ای ارتباطی با مراکز پژوهشی ایجاد کرده که پیگیری و اجرای ۴۲ پروژه مشترک پژوهشی و مطالعاتی در حوزه‌های بالادستی و پایین‌دستی و صنایع وابسته به نفت، حاصل این همکاری است.

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1399
اولین  قبلی  ...  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  ...  بعدی  آخرین