دولت برای فروش روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت مصمم است

رئیس‌جمهوری گفت: دولت مصمم است سال آینده روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت و میعانات بفروشد و توانش هم وجود دارد.

چهارشنبه 17 دی ماه 1399
میدان مشترک آذر به‌زودی به بهره‌برداری رسمی می‌رسد

مدیرعامل گروه اویک، از پایان موفقیت‌آمیز آزمون عملکردی ۲۱ از ۲۸ روز تولید نهایی نفت‌خام در میدان آذر خبر داد و گفت: با توجه به پیشرفت ۹۷ درصدی طرح توسعه این میدان مشترک، فاز نخست این طرح در دست بهره‌برداری است و به زودی به‌طور رسمی افتتاح می‌شود.

چهارشنبه 17 دی ماه 1399
وزیر صمت به مقام شامخ سپهبد شهید قاسم سلیمانی ادای احترام کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد.

چهارشنبه 17 دی ماه 1399
نفت سرمایه‌ای بین‌نسلی است

رئیس‎جمهوری گفت: نفت سرمایه‌ای بین‌نسلی است که برای همیشه نخواهد بود، سرمایه‌ای است که از زیر زمین خارج می‌شود و در اختیار ما قرار می‌گیرد، پول آن هم باید بین‌نسلی باشد.

سه شنبه 16 دی ماه 1399
دولت از سرمایه‌گذاران در حوزه اقتصاد مولد حمایت می‌کند

رئیس‌جمهوری گفت: دولت از آن دسته سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی که در حوزه اقتصاد مولد سرمایه‌گذاری انجام می‌دهند به شکل ویژه حمایت می‌کند و مشوق‌هایی را برای سرمایه‌گذاران و اطمینان از امنیت و سودآوری سرمایه آنها در نظر گرفته است.

سه شنبه 16 دی ماه 1399
ایران باید سهم خود را در بازار جهانی نفت پس بگیرد

سخنگوی دولت گفت: ایران باید سهم خود را در بازار جهانی نفت پس بگیرد و طبق برنامه‌ریزی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروشیم و به جای بالا بردن نرخ تسعیر در بودجه از تلاش دولت برای فروش بیشتر نفت که حق مردم ایران است حمایت شود.

سه شنبه 16 دی ماه 1399
اولین  قبلی  ...  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  ...  بعدی  آخرین