پایش مستمر ایمنی چاه‎ها پیش نیاز رفع موانع تولید است

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در بازدید از تاسیسات شرکت نفت و گاز اروندان، ضمن تاکید بر اولویت بررسی موارد ایمنی در راهبری تولید، اظهار کرد: پایش مستمر موارد ایمنی چاه‎ها بر مبنای استانداردهای موجود پیش نیاز رفع موانع تولید است.

پنجشنبه 8 فروردین ماه 1398
وزیرصمت: کارشکنی در برابر تحقق شعار امسال پذیرفتنی نیست

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: این وزارتخانه در برابر هر شخصی در هر جایگاهی که خلاف شعار «رونق تولید» مد نظر رهبری عمل کند می ایستد، زیرا جدی نبودن در اجرای برنامه های رونق تولید، آسیب جدی به کشور و نظام وارد می کند.

چهارشنبه 7 فروردین ماه 1398
طرح های افتتاحی ایمیدرو پارسال 2.1 میلیارد دلار ارزش داشت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارزش طرح های افتتاح شده توسط سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) دربخش معدن و صنایع معدنی در سال 1397 به بیش از 2 میلیارد و 170 میلیون دلار رسید.

سه شنبه 6 فروردین ماه 1398
۸ راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی در پایانه‌های نفتی کشور خبر داد و گفت: هشت راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد.

سه شنبه 6 فروردین ماه 1398
دستاوردهای معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت تشریح شد

مدیرکل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت از این وزارتخانه به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان اقتصادی کشور یاد کرد و در ادامه به تشریح دستاوردهای معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در سال ۹۷ پرداخت.

سه شنبه 6 فروردین ماه 1398
پایان عملیات حفاری یک حلقه چاه نفت در مناطق نفت‌خیز جنوب

همزمان با دومین روز از تعطیلات سال نو و عید نوروز، حفاری یک حلقه چاه از سوی متخصصان و کارکنان عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران در میدان نفتی اهواز در گستره فعالیت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تکمیل شد.

سه شنبه 6 فروردین ماه 1398
اولین  قبلی  ...  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  ...  بعدی  آخرین