۲ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تأمین منابع مالی طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت از محل انتشار اوراق مشارکت، گفت: به این منظور ۳ هزار میلیارد تومان اوراق در سال ۹۷ منتشر شد و ۲ هزار میلیارد تومان اوراق نیز تا پایان دی‌ماه امسال منتشر می‌شود.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
1.2 میلیارد دلار قراردادهای مرحله سوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت امضا شد

هشت قرارداد از قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ارزش ۱.۲ میلیارد دلار میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های پیمانکار ایرانی امضا شد.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
افزایش ۹۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت با اجرای ۷ قرارداد نگهداشت تولید

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: اجرای ۷ قرارداد نگهداشت تولید نفت در مناطق نفتخیز جنوب که امروز به امضا رسید،‌ موجب می شود تولید نفت کشورمان به ۹۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا خواهد کرد.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
سازمان گسترش‌ونوسازی به یاری دانش‌آموزان نیازمند می‌آید

جانشین وزیر آموزش و پررش در طرح هدایت (هر دانش‌آموز یک تبلت، هر تبلت یک کلاس درس و یک مدرسه) از یاری رسانی شرکت‌های زیرمجموعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به دانش‌آموزان نیازمند تبلت و گوشی هوشمند خبر داد.

شنبه 20 دی ماه 1399
وزیر صمت: دولت درصدد حفظ منافع تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شیوه نامه دولت در زمینه قیمت‌گذاری برخی محصولات گفت: این شیوه‌نامه توسط کارشناسان تایید شده و در این زمینه دولت درپی حفظ منافع تولید کنندگان و مصرف کنندگان کشور است.

جمعه 19 دی ماه 1399
شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی به کار خود پایان داد

با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و اهدای جوایز دوازدهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، شانزدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی به کار خود پایان داد.

چهارشنبه 17 دی ماه 1399
اولین  قبلی  ...  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  ...  بعدی  آخرین