قرارداد مطالعات جامع مخازن شش‌گانه نفت‎خیز جنوب امضا می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب اعلام کرد: قرارداد مطالعات جامع مخازن شش‌گانه این شرکت در نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت با مشاوران داخلی امضا می‎شود.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
بازار نفت را با بیانیه و کارهای نمایشی نمی‌توان اداره کرد

وزیر نفت نسبت به اظهارنظرها درباره وجود ظرفیت مازاد در بازار نفت با بیان اینکه هر صاحب‌نظر مستقلی در بازار می‌داند که ظرفیت‌های مازاد اعلام‌شده از سوی برخی کشورها بزرگ‌نمایی و اغراق است، گفت: بازار نفت را با بیانیه نمی‌شود اداره کرد و آنچه تعیین‌کننده است، تولید واقعی نفتی است که در بازار عرضه می‌شود.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
نفت، حربه سیاسی نیست

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: نباید به نفت به عنوان حربه سیاسی نگاه کنیم. روند صادرات نفت ایران ادامه می‌یابد و ایران از اوپک خارج نمی‌شود.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
نمایشگاه‎ صنعت نفت، کانون اتصال به دانش و فناوری بومی و جهانی

جهانگیر پورهنگ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به مناسبت بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در یادداشتی به تشریح اهمیت برگزاری این رویداد پرداخت.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
حفظ و تثبیت ظرفیت های موجود در صنعت اولویت جدی ماست

قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در اولین گردهمایی مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال رونق تولید گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا ، حفظ و تثبیت ظرفیت های موجود و داخلی سازی قطعات جزو اولویت های کاری ماست.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران به‌طور رسمی افتتاح شد

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، امروز (چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت‌ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398
اولین  قبلی  ...  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  ...  بعدی  آخرین