دسترسی آزاد به اطلاعات مسیر مبارزه با فساد را هموار می‌کند

دبیر کمیسیون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، با بیان این‌که تلاش وزارت نفت و زیرمجموعه‌های مهم آن برای اجرای این قانون در شرایط امروز روحیه خوبی را منتقل می‌کند، گفت: قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات کمک می‌کند تا مبارزه‌ای مبنایی با فساد انجام شود و دستگاه‌های اجرایی باید به شکلی مسئولانه خود را مقابل شهروندان پاسخگو بدانند.

چهارشنبه 29 خرداد ماه 1398
عرصه برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان باز است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از طرح تقاضای صنعتی این شرکت با هدف جذب ایده شرکت‌های توانمند ایرانی خبر داد و گفت: با این روش، عرصه برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها به‌منظور معرفی محصولات و ایده‌هاشان باز است.

دوشنبه 27 خرداد ماه 1398
فعال‌ کردن سازندگان داخلی همگام با پیشبرد اهداف تولیدی

احمد محمدی: جایی که در توانمان بوده است تکنولوژی را دریافت کردیم و بخش قابل توجهی از کالا، تجهیزات و مواد مصرفی را با تلاش صنعتگران و سازندگان داخلی بومی‌سازی کردیم.

دوشنبه 27 خرداد ماه 1398
نشست آموزش و پرورش مدیران طرح‌های اکتشافی برگزار شد

نشست آموزش و پرورش مدیران طرح‌های اکتشافی در قالب استقرار و پیاده‌سازی الگوی برنامه‌ریزی توسعه کارراهه مدیر طرح‌های اکتشافی برگزار شد.

دوشنبه 27 خرداد ماه 1398
توسعه لایه‌های مخزنی جدید برای تامین پایدار گاز شمال کشور ضروری است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با اشاره به افزایش سن مخازن در حال تولید این شرکت، توسعه لایه‌های مخزنی جدید را بهترین گزینه برای تامین پایدار گاز در شمال و شمال شرق کشور عنوان کرد.

یکشنبه 26 خرداد ماه 1398
منشور حسابرسی داخلی ملی حفاری تصویب شد

رئیس اداره حسابرسی داخلی شرکت ملی حفاری ایران از تصویب منشور حسابرسی داخلی این شرکت ازسوی هیئت مدیره خبر داد.

یکشنبه 26 خرداد ماه 1398
اولین  قبلی  ...  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  ...  بعدی  آخرین