زنگنه: درآمد نفتی ایران بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت

وزیر نفت در گزارش عملکرد فروش نفت طی دوران تشدید تحریم و جنگ اقتصادی اعلام کرد که در سه سال جنگ اقتصادی، درآمد نفتی کشور بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت.

یکشنبه 30 خرداد ماه 1400
رزم حسینی انتخاب حجت الاسلام‌والمسلمین رئیسی را تبریک گفت

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی، انتخاب حجت الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را به عنوان منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

یکشنبه 30 خرداد ماه 1400
اعضای دولت طی ۴۵ روز آینده در کنار رئیس‌جمهوری منتخب هستند

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه از امروز تا ۴۵ روز دیگر که باید این مسئولیت در اختیار دولت جدید قرار گیرد و رئیس‌جمهوری منتخب به‌طور رسمی مسئولیت‌های کشور را به‌عهده بگیرد، گفت: از امروز برای هر همکاری، همراهی و اقدام که برای کشور لازم است آماده‌ایم.

شنبه 29 خرداد ماه 1400
رئیس جمهوری منتخب: از تجربه‌های دولت کنونی استفاده می‌کنم

سید ابراهیم رئیسی، منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه به‌طور حتم از تجربه‌ها و اندوخته‌های دولت کنونی استفاده خواهم کرد، گفت: امیدوارم اعتمادی را که مردم به این طلبه خدمتگزار کردند در دوران مسئولیتم جبران کنم.

شنبه 29 خرداد ماه 1400
پیروز بزرگ انتخابات ملت ایران است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، طی پیامی خطاب به منتخبان مردم در مسئولیت والای ریاست جمهوری یا عضویت شوراها اعلام کردند: پیروز بزرگ انتخابات ملت ایران است، هیچ چیز نتوانست بر عزم مردم فائق آید.

شنبه 29 خرداد ماه 1400
روحانی: به‌زودی بندر جاسک بندر مهم صادرات نفت ایران می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: به‌زودی جاسک یک بندر مهم صادراتی برای نفت ایران خواهد بود. تا امروز اگر نفت ایران در جزیره خارک صادرات می‌شد، از این به بعد صادرات هم در خارک و هم در جاسک انجام می‌شود.

دوشنبه 24 خرداد ماه 1400
اولین  قبلی  ...  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  ...  بعدی  آخرین