هماهنگی بین بخشی با هدف تسهیل صادرات و تامین مالی زنجیره تولید

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط رویه های مربوط به صادرات غیر نفتی و تشویق به هدایت ارزهای حاصل از صادرات به چرخه تجاری و تولیدی کشور و همچنین تامین مالی زنجیره تولید تسهیل خواهد شد.

شنبه 9 بهمن ماه 1400
زمینه سازی نقش آفرینی بیشتر بانوان در صنعت و خدمات

رئیس هیات عامل ایدرو: الزام تحقق هدف ارتقا بهره وری و افزایش اشتغال ، زمینه سازی مشارکت حداکثری بانوان به عنوان لایه توانمند نیروهای انسانی است.

چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
ظرفیت خوبی برای همکاری ایران و روسیه در زمینه نفت و گاز وجود دارد

رئیس‌جمهوری گفت: با توجه به فناوری روس‌ها در بخش نفت و گاز ظرفیت خوبی برای همکاری وجود دارد که می‌تواند سبب رشد تعاملات اقتصادی دو کشور شود.

چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
موفقیت‌های صنعت نفت، مرهون نگاه بسیجی است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران موفقیت صنعت نفت در دولت سیزدهم را مرهون درایت‌های وزیر نفت و تفکر بسیجی حاکم در ارکان این مجموعه خواند و بیان کرد: هدف ما فقط خدمت‌رسانی به مردم است نه اعلام اعداد و ارقام.

چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
حرکت به سمت روابط عمومی مردم در برنامه تحولی دفتر ارتباطات وزارت صمت

مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت با بیان اینکه در صمت جدید، روابط عمومی استان ها، شرکت ها و سازمان های تابعه، زبان مردم محسوب می شوند، افزود: در دوره جدید، قصد داریم روابط عمومی مردم باشیم، بنابرین در این رویداد هم افزایی، روایت استانها از شرایط حاکم را شنیده و در پی آن نقشه راه تحولی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب تدوین خواهیم کرد.

سه شنبه 5 بهمن ماه 1400
آیین تجلیل از بانوان ایثارگر وزارت صمت برگزار شد

همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، آیین تجلیل از بانوان ایثارگر وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد.

سه شنبه 5 بهمن ماه 1400
اولین  قبلی  ...  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  ...  بعدی  آخرین