وضع حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکار صنعت نفت ساماندهی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای ساماندهی وضع حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکار، از تشکیل کارگروه مشترک وزارت نفت با وزارت تعارن، کار و رفاه اجتماعی به منظور تحقق اهداف این برنامه خبر داد.

سه شنبه 8 مرداد ماه 1398
تاکید بر سلامت روانی و جسمی کارکنان مناطق عملیاتی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون بر اولویت‌دهی و رسیدگی به سلامت روانی و جسمی کارکنان تاکید کرد و آن را ضامن حفظ و توسعه سرمایه انسانی سازمان و صیانت از تولید و تداوم آن دانست.

سه شنبه 8 مرداد ماه 1398
نقش بازرسی در رصد و اصلاح امور سازمانی انکارناپذیر است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب با اشاره به اهمیت وظایف واحد بازرسی و پاسخگویی به شکایات، گفت: نقش بازرسی در رصد و اصلاح امورسازمانی انکارناپذیر است.

دوشنبه 7 مرداد ماه 1398
احداث مخازن ذخیره‎سازی جاسک کلید خورد/ برنامه‎ریزی برای افزایش تولید نفت یادآوران

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه احداث مخازن در طرح انتقال نفت خام گوره-جاسک که قرارداد آن مهرماه سال گذشته امضا شد، آغاز شده و عملیات لوله‌گذاری هم کلید خورده است.

دوشنبه 7 مرداد ماه 1398
انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی بدون تردید متضرر می‌شود

رئیس جمهوری گفت: اقدام انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی در جبل‌الطارق غیرقانونی بوده و هیچ سودی برای آنها نداشته است و این کشور بدون تردید متضرر می‌شود.

یکشنبه 6 مرداد ماه 1398
امکان‌سنجی احداث ۱۲ واحد پایین‌دستی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: مراحل مطالعاتی و امکان‌سنجی ساخت ۱۲ واحد پایین‌دستی این منطقه در حال انجام است.

یکشنبه 6 مرداد ماه 1398
اولین  قبلی  ...  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  ...  بعدی  آخرین