برنامه‌های وزارت نفت برای ادامه توسعه فازهای‌ پارس‌جنوبی تشریح شد

برنامه‌های وزارت نفت برای ادامه توسعه فازهای‌ پارس‌جنوبی در نشست شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی تشریح شد.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
راه‌اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴ پارس جنوبی به پتروپارس سپرده شد

مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: شرکت بهره‌برداری و مدیریت پتروپارس (POMC) برنده مناقصه عملیات راه‌اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴ پارس جنوبی شد.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
رشد تقاضای نفت در پایین‌ترین حد ۱۰ سال اخیر است

آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد که تقاضای نفت در پنج ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی کمترین رشد را از سال ۲۰۰۸ میلادی داشته است.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
ضریب بازیافت ۵ درصدی در بزرگ‌ترین میدان مشترک نفتی ایران

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران یادآور شد: بر اساس MDP‌های ارائه‌شده به شرکت ملی نفت ایران که مبنای توسعه میدان‌های آزادگان جنوبی و شمالی قرار گرفت، ضریب بازیافت اولیه آزادگان جنوبی در لایه سروک ۵.۱ درصد و ضریب بازیافت اولیه آزادگان شمالی در این لایه ۴.۵ درصد بوده و این در حالی است که حدود ۹۰ درصد نفت آزادگان در لایه سروک قرار دارد.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
برآورد ظرفیت نفتی سازندهای مخزنی غرب و شرق کارون

اجرای طرح مطالعه یکپارچه افق‌های مخزنی دشت آبادان ضمن آنکه به برآورد ظرفیت نفتی هر یک از سازندهای مخزنی ایلام، سروک، گدوان و فهلیان منتهی شده، پرظرفیت‌ترین مناطق هر یک از این سازندها را نیز شناسایی کرده است که این اطلاعات می‎تواند در عملیات ژئوفیزیکی و حفاری و همچنین توسعه میدان‌ها در مناطق شرق و غرب کارون استفاده شود.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
تحقق ۱۰۳ درصدی برنامه تولید شرکت نفت و گاز شرق

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق از تحقق ۱۰۳ درصدی برنامه تولید گاز در این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

یکشنبه 20 مرداد ماه 1398
اولین  قبلی  ...  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  ...  بعدی  آخرین