پیشرفت‎های فنی و عملیاتی طرح تحویل میادین غرب کارون به شرکت اروندان قابل تقدیر است

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران پیشرفت های صورت گرفته در طرح تحویل و تحول میادین غرب کارون را از دیدگاه فنی و عملیاتی قابل تقدیر دانست.

چهارشنبه 23 مرداد ماه 1398
تولید از مخزن پارس جنوبی با ظرفیت طراحی شده انجام می شود

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: افت فشار در مخزن پارس جنوبی تاثیری در تولید فازها از این میدان ندارد و اکنون تولید با ظرفیت طراحی شده انجام می شود.

چهارشنبه 23 مرداد ماه 1398
بهره‌مندی پژوهشگاه نفت از روش‌های نو در مطالعات مخازن

رئیس پژوهشکده مطالعات مخازن و توسعه میدان‌های پژوهشگاه صنعت نفت گفت: مطالعه روی مخازن و روش‌های ازدیاد برداشت با هدف افزایش بهره‌وری و با بهره‌مندی از روش‌های نو علمی و فنی در این پژوهشکده دنبال می‌شود.

سه شنبه 22 مرداد ماه 1398
ایران آماده گسترش همکاریهای صنعتی و تجاری با کشورهای خزر

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نخستین نشست اقتصادی کشورهای ساحلی خزر با اعلام آمادگی کامل کشورمان در حوزه گسترش روابط صنعتی ،معدنی و تجاری با کشورهای این منطقه همچنین از اراده ایران برای حداکثر تعامل در زمینه های فناوریهای نو ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری خبر داد.

سه شنبه 22 مرداد ماه 1398
ظرفیت نفتی سازندهای مخزنی غرب و شرق کارون محاسبه شد

اجرای طرح مطالعه یکپارچه افق‌های مخزنی دشت آبادان ضمن آنکه به برآورد ظرفیت نفتی هر یک از سازندهای مخزنی ایلام، سروک، گدوان و فهلیان منتهی شده، پرظرفیت‌ترین مناطق هر یک از این سازندها را نیز شناسایی کرده است که این اطلاعات می‎تواند در عملیات ژئوفیزیکی و حفاری و همچنین توسعه میدان‌ها در مناطق شرق و غرب کارون استفاده شود.

سه شنبه 22 مرداد ماه 1398
عملیات اجرایی طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره جاسک آغاز شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز عملیات اجرایی در طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره جاسک و پایانه مربوطه خبر داد.

سه شنبه 22 مرداد ماه 1398
اولین  قبلی  ...  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  ...  بعدی  آخرین