گام‌های بلند پتروشیمی ایران برای درآمد ۲۵ میلیارد دلاری

هم‌اکنون ظرفیت تولید پتروشیمی‌های ایران در سال ۶۶ میلیون تن است که امروز با افتتاح سه واحد دیگر در استان‌های بوشهر و لرستان نخستین گام‌های بلند خیز دوم این صنعت برای جهش به تولید ۱۰۰ میلیون تن و درآمد ۲۵ میلیارد دلاری تا سال ۱۴۰۰ و پایان دولت دوازدهم برداشته شد.

شنبه 18 مرداد ماه 1399
کسب ارزش‌افزوده بیشتر با تولید سالانه ۵ میلیون تن پروپیلن

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۴ ظرفیت تولید متانول ۲۳ میلیون تن خواهد بود، گفت: ۵ میلیون تن از این ظرفیت به سمت تولید پروپیلن هدایت خواهد شد که به توسعه متوازن در کشور کمک شایانی می‌کند.

شنبه 18 مرداد ماه 1399
۲ شرکت پتروشیمی در استان بوشهر آماده افتتاح شد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: شرکت های پتروشیمی متانول کاوه و کیمیا پارس خاورمیانه روز پنج‎شنبه هفته جاری با ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در شهرستان های دیر و عسلویه استان بوشهر افتتاح می‌شود.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
برنامه‌ریزی ۳.۲ میلیارد دلاری برای بومی‌سازی در سال ۹۹

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش تولید در بخش‌های مختلف صنعتی، توان تولید ماسک، اتمام معوقه تعهد خودرو و افتتاح طرح‌های بزرگ در کشور خبر داد و گفت: برنامه وسیعی برای بومی‌سازی تولید داخل وجود دارد که حدود ۳.۲ میلیارد دلار در برنامه سال ۹۹ پیش‌بینی شده است.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
ارائه گزارش و پیشنهادهای وزارت نفت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا

در نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، وزارت نفت، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه گزارشی از تأمین منابع بودجه و تحولات مالی و پولی در اقتصاد کشور ارائه و پیشنهادهایی درباره معرفی ابزارهای نوین و روش‌های متنوع تأمین مالی پروژه‌ها مطرح کردند.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
۳۴ قرارداد فعال در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران

مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از ۳۴ قرارداد فعال این شرکت در سال جهش تولید خبرداد.

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399
اولین  قبلی  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  ...  بعدی  آخرین