رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، اقدامی علمی در راستای توسعه پایدار

رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به اینکه رتبه‌ بندی شرکت‌ های برتر ایران، اقدامی علمی در راستای توسعه پایدار است ، رتبه‌ بندی شرکت‌ های برتر را اساس تصمیم‌گیری‌ و انتخاب‌ های مهم کشور دانست.

دوشنبه 30 دی ماه 1398
چرا مدیرعامل ایدرو در همایش رتبه بندی شرکتهای برتر سخنرانی نکرد

بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران IMI-100 با حضور مسئولان کشوری و شرکت‌های برتر برگزار شد، اما برای همه این سوال مطرح شد که چرا مدیرعامل سازمان ایدرو که مجموعه تحت مدیریتش، مسئولیت برگزاری این همایش و رتبه‌بندی شرکت‌های برتر را برعهده دارد، در این مراسم سخنرانی نکرد ؟

دوشنبه 30 دی ماه 1398
تولید روزانه ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز در نفت مناطق مرکزی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران در شبانه‌روز گذشته با وجود ثبت رکوردی تازه در مصرف گاز کشور خبر داد.

دوشنبه 30 دی ماه 1398
آینده نفت و اولویت‎ امروز ایران

تاکنون نزدیک به نیمی از ذخایر نفتی اثبات‌شده جهان شامل انواع نفت خام و میعانات برداشت‌شده است، اما با وجود اینکه ایران یکی از اولین کشورها در شروع تولید تجاری نفت بوده، کمی بیشتر از یک‌سوم ذخایر اثبات‌شده‌اش را برداشت کرده است.

یکشنبه 29 دی ماه 1398
اقدام متفاوت رئیس هیئت عامل ایدرو در همایش ۱۰۰ شرکت برتر

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در همایش صد شرکت برتر کشور در یک اقدام متفاوت و خلاقانه اظهار داشت: به جای سخنرانی پذیرای نظرات و درخواست های شرکت های برگزیده کشور به نمایندگی از وزیر صمت خواهد بود.

یکشنبه 29 دی ماه 1398
۱۰۰ میلیون بشکه؛ تولید تجمعی نفت آزادگان شمالی

مجری طرح توسعه میدان نفتی آزادگان شمالی گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بشکه نفت سنگین از این میدان مشترک برداشت شده است.

شنبه 28 دی ماه 1398
اولین  قبلی  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  ...  بعدی  آخرین