سند جهت‌گیری‌های کلان و سیاست‌های پژوهشی، فناوری و تجاری‌سازی وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت سند «جهت‌گیری‌های کلان و سیاست‌های پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی وزارت نفت» را ابلاغ کرد.

دوشنبه 11 بهمن ماه 1400
عملکرد ۱۶۵۰ میلیارد ریالی ایدرو در تملک دارایی های سرمایه ای

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عملکرد ایدرو در طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۹ برگزار و با مطلوب ارزیابی شدن صورت های مالی از سوی سازمان حسابرسی این سازمان نمره قبولی گرفت .

یکشنبه 10 بهمن ماه 1400
ماموریت مهم رئیسی به مخبر برای تدوین نقشه راهبردی صنعتی کشور

رییس‌جمهور در پی بیانات مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب در دیدار فعالان حوزه تولید و صنعت، به معاون اول مأموریت داد با تشکیل کارگروهی در دولت و با همکاری مجامع علمی و دانش‌بنیان و کارآفرینان نسبت به اجرایی کردن رهنمودهای معظم له اقدام کند.

یکشنبه 10 بهمن ماه 1400
رهبری: ایستادگی تولیدکنندگان در مقابل حمله به اقتصاد و فروش نفت ایران از بزرگ‌ترین عبادت‌هاست

رهبر معظم انقلاب اعلام کردند: ایستادگی تولیدکنندگان در مقابل حمله به اقتصاد و تلاش دشمن برای ممانعت از فروش نفت و گاز، قطع منابع ارزی و برنامه‌ریزی برای مسدودسازی مبادلات خارجی ایران، در واقع جهاد و از بزرگ‌ترین عبادت‌هاست.

یکشنبه 10 بهمن ماه 1400
احیای توان صادرات ۲.۵ میلیون بشکه‌ای نفت ایران

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه توسعه میادین نفت و گاز در دولت گذشته مورد توجه نبوده، گفت: این موضوع باعث ایجاد عدم‌النفع زیاد ایران در برداشت از منابع نفت و گاز از میادین مشترک در ۸ سال گذشته شده است.

شنبه 9 بهمن ماه 1400
دیدار با خانواده شهید حسین الهی

مشاور امور ایثارگران وزیر صمت در دیدار با خانواده گرانقدر شهید حسین الهی، گفت: پدران و مادران شهدا حق بزرگی بر کشور دارند و ارزش و اجر فداکاری و صبوری آنان کمتر از شهادت فرزندانشان نیست.

شنبه 9 بهمن ماه 1400
اولین  قبلی  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  ...  بعدی  آخرین