فشار امروز به ایران در فروش نفت فقط با دوره مصدق قابل مقایسه است

سخنگوی دولت با بیان اینکه آثار تحریم‌های آمریکا آن‌طور که باید هنوز برای جامعه روشن نشده است، گفت: فشار امروز به ایران در فروش نفت فقط با دوره مصدق قابل مقایسه است.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
اثربخشی مسئولیت اجتماعی بر توسعه جوامع محلی

رئیس شورای سیاستگذاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت بر ضرورت اثربخشی مسئولیت اجتماعی بر توسعه جوامع محلی تاکید و خواستار همگرایی دولت، مردم و نهادهای عمومی برای تحقق این نوع از مسئولیت شد.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
توسعه لایه نفتی پارس جنوبی در قالب قراردادهای جدید نفتی

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران از توسعه لایه نفتی پارس جنوبی در قالب قراردادهای جدیدنفتی (IPC) خبر داد و گفت: علاوه بر آن مذاکره برای توسعه میادین دیگر مانند یاران و سهراب نیز در قالب این قراردادها ادامه دارد.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
۲۰ طرح فناورانه جهان در کشور بومی‌سازی می‌شود

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تحولات جهانی و ظهور و نمود فناوری‌های نوین در عرصه‌های مختلف اعلام کرد: اجرای طرح بومی‌سازی ۲۰ فناوری که بیشترین ارزآوری را دارند از سوی دانشمندان و متخصصان ایرانی در کشور آغاز شده است.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
معاون وزیرصنعت:‌ تولید کننده، سرباز خط مقدم جبهه اقتصادی است

تهران – ایرنا – معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، تولید کننده سربازخط مقدم جبهه اقتصادی است و نمی توانیم آن ها را در این نبرد بدون مهیا کردن امکانات تنها بگذاریم.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
شرکت‌های دانش‎بنیان می‌توانند از مناطق عملیاتی بازدید کنند

مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد با هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مقدمات لازم را برای بازدید شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها از مناطق عملیاتی نفت و گاز فراهم کند.

چهارشنبه 30 مرداد ماه 1398
اولین  قبلی  ...  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  ...  بعدی  آخرین