حفاری ۱۲۴ حلقه چاه نفت و گاز در کارنامه یکساله شرکت ملی حفاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: در یک سال اخیر، حفاری ۱۲۴ حلقه چاه نفت و گاز در کارنامه این شرکت ثبت شده که از این تعداد، یک حلقه اکتشافی، ۵۲ حلقه توسعه‌ای - توصیفی و ۷۰ حلقه تعمیری - تکمیلی بوده است.

یکشنبه 3 شهریور ماه 1398
نفت متعلق به ملت ایران است و عواید آن به ملت باز می‌گردد

نفت متعلق به ملت ایران است و عواید آن به ملت باز می‌گردد

شنبه 2 شهریور ماه 1398
فشار امروز به ایران در فروش نفت فقط با دوره مصدق قابل مقایسه است

سخنگوی دولت با بیان اینکه آثار تحریم‌های آمریکا آن‌طور که باید هنوز برای جامعه روشن نشده است، گفت: فشار امروز به ایران در فروش نفت فقط با دوره مصدق قابل مقایسه است.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
اثربخشی مسئولیت اجتماعی بر توسعه جوامع محلی

رئیس شورای سیاستگذاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت بر ضرورت اثربخشی مسئولیت اجتماعی بر توسعه جوامع محلی تاکید و خواستار همگرایی دولت، مردم و نهادهای عمومی برای تحقق این نوع از مسئولیت شد.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
توسعه لایه نفتی پارس جنوبی در قالب قراردادهای جدید نفتی

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران از توسعه لایه نفتی پارس جنوبی در قالب قراردادهای جدیدنفتی (IPC) خبر داد و گفت: علاوه بر آن مذاکره برای توسعه میادین دیگر مانند یاران و سهراب نیز در قالب این قراردادها ادامه دارد.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
۲۰ طرح فناورانه جهان در کشور بومی‌سازی می‌شود

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تحولات جهانی و ظهور و نمود فناوری‌های نوین در عرصه‌های مختلف اعلام کرد: اجرای طرح بومی‌سازی ۲۰ فناوری که بیشترین ارزآوری را دارند از سوی دانشمندان و متخصصان ایرانی در کشور آغاز شده است.

شنبه 2 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  ...  بعدی  آخرین