درهای صنعت نفت باید روی دانشجویان و استادان علوم اجتماعی باز باشد

وزیر نفت گفت: درهای صنعت نفت باید روی جامعه‌شناسان، استادان دانشگاه و دانشجویان علوم اجتماعی در بخش مسئولیت اجتماعی باز باشد.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
اهم فعالیت‌ سازمان‌های بهداشت و درمان در عمل به مسئولیت اجتماعی

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهم فعالیت سازمان‌های بهداشت و درمان در حیطه عمل به مسئولیت اجتماعی را عنوان کرد.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
سرمایه‌گذاری سالانه ۳ هزار میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از افتتاح ۲۹ هزار میلیارد تومان انواع پروژه‌های صنعت گاز تا پایان هفته دولت خبر داد و درباره تخصیص اعتبار برای طرح‌های گازرسانی استان سیستان و بلوچستان گفت: تا سه سال آینده هر سال ۳ هزار میلیارد تومان را به اجرای طرح‌ها در این استان پهناور اختصاص می‌دهیم.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
شرکت‌های ملی حفاری، پژواک انرژی و مشاور آب کرخه قرارداد مشارکت امضا کردند

شرکت‌های ملی حفاری، پژواک انرژی و شرکت مهندسی مشاور آب کرخه به‌منظور همکاری‌های مشترک و هم‌افزایی توان فنی، بازرگانی و مهندسی، قرارداد مشارکت سه‌جانبه امضا کردند.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
۴۰۹ طرح صنعتی در هفته دولت آماده افتتاح است

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:‌ در آستانه هفته دولت، تعداد ۴۰۹ طرح با مجموع سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۸هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی حدود ۳۰هزار نفر، در کل کشور قابل افتتاح هستند.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
وزیر صنعت: تحریم انگیزه تولیدکنندگان را افزایش داده‌است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تحریم های ناجوانمردانه دشمنان نه تنها انگیزه تولید را از بخش خصوصی سلب نکرده بلکه اشتیاق و انگیزه آنان برای ورود به این عرصه بیشتر شده است.

چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  ...  بعدی  آخرین