نشست هم‎اندیشی وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با شرکت‎های دانش‎بنیان برگزار شد

وزیر نفت در نشستی مشترک با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده، بخشی از نیازمندی‌های صنعت نفت در بخش‌های مختلف را که امکان رفع آن با ارائه ایده‌های خلاقانه وجود دارد، مطرح کرد و با دعوت از صاحبان فکر برای همراهی با وزارت نفت در این زمینه، تاکید کرد: صنعت نفت به فکر، تعقل و خلاقیت نیاز دارد.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
مذاکره برای توسعه چهار میدان نفتی در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل مناطق نقت‌خیز جنوب با اشاره به مذاکره با شرکت‌های ایرانی و خارجی برای توسعه چهار میدان نفتی،‌ گفت:‌ سال گذشته پیش‌قرارداد توسعه میدان نفتی «کرنج» امضا شد اما به دلیل مشکلاتی هنوز به قرارداد تبدیل نشده است.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
برداشت ۵ میلیارد مترمکعب گاز از مخزن سراجه قم

‌مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به تزریق ۶ میلیارد و ۲۱۸ میلیون متر مکعب گاز به مخزن ذخیره‌سازی سراجه قم، گفت:‌ پنج میلیارد و ۲۱۲ میلیون مترمکعب گاز و ۴۷۷ هزار بشکه میعانات گازی از این مخزن بازتولید داشته است.

سه شنبه 12 شهریور ماه 1398
روحانی: در صورت خرید نفت توسط اروپایی‌ها به برجام برمی‌گردیم

رئیس جمهوری گفت: اگر اروپایی‌ها بتوانند نفت ما را بخرند یا پیش‌خرید کنند در این‌ صورت شرایط تسهیل می‌شود و ما می‌توانیم به اجرای دوباره برجام برگردیم.

سه شنبه 12 شهریور ماه 1398
طرح‎های توسعه‎ای ۲۸ مخزن، پاییز امسال تعیین تکلیف می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب درباره قراردادهای طرح های توسعه ای ۲۸ مخزن، گفت: پاییز امسال تکلیف تمام ۲۷ بسته تعیین خواهد شد.

سه شنبه 12 شهریور ماه 1398
مقررات چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی تصویب شد

موضوع چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی در نشست شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی مطرح و مصوبه‌های لازم برای ادامه اجرای این پروژه‌ها تصویب شد.

یکشنبه 10 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  ...  بعدی  آخرین