طرح اویک برای توسعه چنگوله در کمیته مشاورین مدیریت مخازن بررسی شد

طرح پیشنهادی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) برای توسعه میدان چنگوله در نشست اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
نفت گام به گام در مسیر توسعه پایدار

شاخص های پایداری و حفظ محیط زیست طی دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. توجه به ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی توسعه جامعه و ایجاد هماهنگی و همسویی این ابعاد، بنیادی‎ترین رکن برنامه ریزی در رسیدن به توسعه پایدار است.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
هشتمین نشست کمیته حفاری کارگروه استانداردسازی برگزار شد

هشتمین نشست کمیته حفاری از کارگروه استانداردسازی صنعت نفت، با موضوع سازه و زیرسازه دکل های حفاری خشکی برگزار شد.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
نشست هم‎اندیشی وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با شرکت‎های دانش‎بنیان برگزار شد

وزیر نفت در نشستی مشترک با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده، بخشی از نیازمندی‌های صنعت نفت در بخش‌های مختلف را که امکان رفع آن با ارائه ایده‌های خلاقانه وجود دارد، مطرح کرد و با دعوت از صاحبان فکر برای همراهی با وزارت نفت در این زمینه، تاکید کرد: صنعت نفت به فکر، تعقل و خلاقیت نیاز دارد.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
مذاکره برای توسعه چهار میدان نفتی در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل مناطق نقت‌خیز جنوب با اشاره به مذاکره با شرکت‌های ایرانی و خارجی برای توسعه چهار میدان نفتی،‌ گفت:‌ سال گذشته پیش‌قرارداد توسعه میدان نفتی «کرنج» امضا شد اما به دلیل مشکلاتی هنوز به قرارداد تبدیل نشده است.

جمعه 15 شهریور ماه 1398
برداشت ۵ میلیارد مترمکعب گاز از مخزن سراجه قم

‌مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به تزریق ۶ میلیارد و ۲۱۸ میلیون متر مکعب گاز به مخزن ذخیره‌سازی سراجه قم، گفت:‌ پنج میلیارد و ۲۱۲ میلیون مترمکعب گاز و ۴۷۷ هزار بشکه میعانات گازی از این مخزن بازتولید داشته است.

سه شنبه 12 شهریور ماه 1398
اولین  قبلی  ...  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  ...  بعدی  آخرین