ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

سه شنبه 2 دی ماه 1399
منابع لازم در بودجه ۱۴۰۰ برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی در نظر گرفته شد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دولت در حد توان و امکانات سعی می‌کند دیدگاه‌های اصلاحی مجلس را با حفظ شاکله کلی بودجه لحاظ کند، گفت: در بودجه سال ۱۴۰۰ منابع لازم برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی و حمایت از قشور کم درآمد، در نظر گرفته شده است.

سه شنبه 2 دی ماه 1399
ارتقاء داخلی سازی در پروژه‌های عظیم کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به تجربه و دانش انباشته این سازمان در انجام پیمانکاری های بزرگ به ویژه در دو دهه اخیر، بر توسعه این فعالیت‌ها با رویکرد توانمندسازی زنجیره پیمانکاران فرعی و افزایش ضریب داخلی‌سازی اقلام و کالاهای مورد استفاده در پروژه های عظیم کشور تاکید کرد.

دوشنبه 1 دی ماه 1399
فعال سازی حداکثری ظرفیت های تامین منابع مالی برای طرح های توسعه ای

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی جدید این سازمان گفت : نقش آفرینی و اثر گذاری سازمان های توسعه ای در شرایط کنونی کشور بسیار حیاتی است و ایدرو برای ایفای نقش خود در شرایط کنونی رویکرد فعال سازی حداکثری تمام ظرفیت ها برای تامین مالی طرح های توسعه ای و صنعتی را در دستور کار خود دارد.

جمعه 28 آذر ماه 1399
معاون مالی و اقتصادی ایدرو منصوب شد

با حکم محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران حسن شیخ نیا به عنوان معاون مالی و اقتصادی جدید این سازمان منصوب شد.

جمعه 28 آذر ماه 1399
رهبر انقلاب برداشت از صندوق توسعه ملی برای مصارف بودجه ۱۴۰۰ را مجاز ندانستند

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب، برداشت مازاد بر ۲۰ درصد، تا سقف ۳۸ درصد را تنها منوط به سقف فروش روزانه یک میلیون بشکه نفت کرده‌اند و درباره بقیه آن هم فرموده‌اند، بیش از ۲۰ درصد برداشت نشود.

سه شنبه 25 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  ...  بعدی  آخرین