می‌توان به طرح توسعه آذر نمره قبولی داد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پایان فاز نخست توسعه میدان آذر گفت: در فرایند توسعه این میدان مشترک با وجود تمام سختی‌ها و پیچیدگی‌های مخزنی، راهبرد و کنترل خوبی حاکم بوده است و می‌توان به این طرح نمره قبولی داد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
طرح توسعه چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد است

مدیرعامل اویک با اشاره به مذاکرات بین گروه اویک و شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میدان نفتی چنگوله، گفت: طرح توسعه میدان چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد قرار دارد. مدیرعامل اویک با اشاره به مذاکرات بین گروه اویک و شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میدان نفتی چنگوله، گفت: طرح توسعه میدان چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد قرار دارد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
امضای قرارداد ۲۰ میلیون یورویی پیمانکاران داخلی با لوله‌گستر اسفراین

قرارداد ساخت لوله‌های جداری و جریانی میان پیمانکاران پروژه‌های مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت و شرکت لوله‌گستر اسفراین به ارزش بیش از ۲۰ میلیون یورور امضا شد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
زنگنه: توانایی ساخت ۸۰ درصد تجهیزات صنعت نفت را داریم

وزیر نفت مهم‌ترین اقدام‌های انجام‌شده برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون قادر به ساخت و تأمین دست‌کم ۸۰ درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
ساخت اولین دکل‌حفاری کاملا ایرانی در ایزوایکو

در دومین روز بیست ‌و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم نامه طراحی و ساخت دستگاه دکل حفاری پایه‌ دار دریایی برای توسعه میادین نفت و گاز آب‌های کم عمق خلیج فارس بین مجتمع کشتی سازی فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال به امضاء رسید.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی در وضعیت مطلوبی قرار دارد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی در وضعیت مناسبی قرار دارد و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، نخستین ردیف عملیاتی آن اوایل سال آینده وارد مدار تولید می شود.

جمعه 3 بهمن ماه 1399
اولین  قبلی  ...  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  ...  بعدی  آخرین