تجربه‎های کارکنان شرکت ملی حفاری به‎ اشتراک گذاشته می‎شود

171  تعداد بازدید   |   یکشنبه 29 اردیبهشت ماه 1398

مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری یک نشست تخصصی داخلی با هدف به اشتراک گذاشتن تجربه های ارزشمند کارکنان شرکت خبر داد.

تجربه‎های کارکنان شرکت ملی حفاری به‎ اشتراک گذاشته می‎شود

به گزارش ایدرو اویل به نقل از شرکت ملی نفت ایران، البرز نکوئیان گفت: این نشست براساس شرح وظایف تبیین شده برنامه ریزی شده و هیچ هزینه ای برای شرکت در بر ندارد.

وی افزود: آشنایی با طرح ها و نوآوری های کاربردی انجام شده در ارتباط با صنعت حفاری، شناخت نفرات شاخص و نخبه کاری در سیستم و ایجاد زمینه برای هم افزایی و بهره گیری از نقطه نظرات آنان از جمله اهداف این نشست است.

 نکوئیان ادامه داد: بررسی چالش ها، ارائه پیشنهادهای سازنده و راهکار مناسب در جهت منطقی کردن هزینه ها، استفاده از نقطه نظرات کارشناسان شرکت به خصوص جوانان از دیگر برنامه های این نشست به شمار می آید.

مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه در جریان این نشست تلاش بر این است تا نقاط  ضعف و قوت سیستم شناسایی و راه حل های مهندسی شده برای بهبود و ارتقاء عملکرد شرکت اندیشیده شود، افزود: به این منظور کمیته ای برای برپایی هر چه بهتر نشست تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: در این کمیته نمایندگانی از مدیریت های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ادارات آموزش و تجهیز نیروی انسانی و روابط عمومی مشارکت دارند.

نکوئیان گفت: در شرکت ملی حفاری ایران، جوانان نخبه و با انگیزه زیادی حضور دارند که حضور آنان در کنار پیشکسوتان عرصه صنعت حفاری و تبادل و تلفیق تجربیات میدانی با علوم آکادمیک می تواند در پیشبرد برنامه ها و رشد و تعالی سازمان بسیار موثر واقع شود.

وی افزود: این نشست مشترک، آشنایی با همکاران نخبه از طریق میدانی، ارتباط با جوانان علاقمند، هم نشینی با پیشکسوتان و استفاده از نظرات مجموعه را در دستور کار دارد و با همکاری مدیریت های عملیاتی، پشتیبانی و ستادی شرکت انجام خواهد شد.