حضور ایدرو در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

250  تعداد بازدید   |   چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور پیدا کرده است.

حضور ایدرو در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به گزارش ایدرو اویل به نقل از  ایدرونیوز، شرکتهای مدیریت طرح های صنعتی ، ایزوایکو ، مجتمع صنعتی اسفراین ، لوله گستر اسفراین و توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان (ایدرواویل) به همراه ایدرو در این نمایشگاه (سالن ۸)حضور دارند.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طی بیست سال تلاش و تجربه در عرصه نفت و انرژی با موفقیت در اجرای پروژه های پارس جنوبی و کمک به توسعه توانمندی های داخلی توانسته خلاء ناشی از عدم حضور شرکت های بزرگ بین المللی در پروژه های کشور به دلیل تحریم های ظالمانه را جبران نموده و راهبری کنسرسیوم های ۱۰۰درصد داخلی را در پروژه های فازهای ۱۷ و ۱۸ و فاز ۱۴ پارس جنوبی برعهده گیرد.

ایدرو هم اکنون اجرای فاز ۱۴ پارس جنوبی را با قریب به ۸۵درصد پیشرفت در دست اجرا دارد.

این نمایشگاه با حضور نمایندگان ۲۱ کشور و با برپایی ۱۰۴۷ غرفه به نمایندگی از شرکت‌های داخلی و ۱۰۶ غرفه به نمایندگی از شرکت‌های خارجی برگزار می‌شود.

یست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح امروز (چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت‌ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و عصر روز شنبه (۱۴ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.

این نمایشگاه، هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان است.