پایش مستمر ایمنی چاه‎ها پیش نیاز رفع موانع تولید است

110  تعداد بازدید   |   پنجشنبه 8 فروردین ماه 1398

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در بازدید از تاسیسات شرکت نفت و گاز اروندان، ضمن تاکید بر اولویت بررسی موارد ایمنی در راهبری تولید، اظهار کرد: پایش مستمر موارد ایمنی چاه‎ها بر مبنای استانداردهای موجود پیش نیاز رفع موانع تولید است.

پایش مستمر ایمنی چاه‎ها پیش نیاز رفع موانع تولید است

به گزارش ایدرواویل به نقل از  شرکت ملی نفت ایران، مشکلات و موانع تولید میدان های غرب کارون در نشستی با حضور فرخ علیخانی و مدیران شرکت نفت و گاز اروندان چهارشنبه، 7 فروردین بررسی شد.

علیخانی در این نشست اظهار کرد: مجموعه شرکت نفت و گاز اروندان با مدیریت باتجربه، بدنه جوان و با دانش خود چشم انداز روشنی را پیش روی خود دارد.

وی در پی وقوع سیلاب و بارندگی های اخیر، برای بررسی مشکلات احتمالی و پیش بینی تمهیدات لازم، از خطوط لوله و تاسیسات سرچاهی و سطح الارضی میادین شرکت نفت و گاز اروندان واقع در غرب رودخانه کارون بازدید کرد.

در این بازدید جهانگیر پورهنگ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به کمک های مستمر این شرکت به روستاهای پیرامونی جهت مقابله با تهدیدات سیل و ترمیم سیل بندها، بیان کرد: به علت بالا آمدن سطح آب تالاب هورالعظیم بیشتر چاه های این شرکت در محدوده این تالاب محصور شده و اکثر خطوط انتقال نفت این چاه ها و راه های ارتباطی در شرایط آبی قرار گرفته اند، که این شرایط ویژه نیازمند تدابیر، تجهیزات و تدارکات مناسب جهت مقابله با خطرات احتمالی است.