چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

175  تعداد بازدید   |   یکشنبه 23 دی ماه 1397

چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی ، ۲۵ و ۲۶ دی ماه ۹۷ با موضوع “سرمایه انسانی و تحول دیجیتال ” با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر کشور و متخصصان این حوزه برگزار می شود.

چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

به گزارش ایدرواویل به نقل از  ایدرو نیور ، روز اول کنفرانس در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و روز دوم آن در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.
“نقش مدیریت منابع انسانی در فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی با کیفیت” ، “نقش مدیریت منابع انسانی در نهادینه کردن اخلاق حرفه ای، مسئولیت اجتماعی شرکت سازمان ها و نهادها”، “نقش مدیریت منابع انسانی در راهبری باور، امید و اعتماد در سازمان ها” و “راهکارهای ارتقاء برند و حرفه ای گرایی مدیریت منابع انسانی” از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.
سخنرانی های صاحب نظران برجسته داخلی و بین المللی، ارائه مقالات و تجارب برتر داخلی و بین المللی و اعطای دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی از برنامه های روز اول کنفرانس است.
روز دوم کنفرانس به برپایی کارگاه های آموزشی تخصصی، میزگردهای تخصصی، نمایشگاه حرفه ای، رویدادهای نوآورانه و کلینیک مدیریت منابع انسانی اختصاص دارد.
این کنفرانس را سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می شود.