اولویت شرکت متن استفاده از توان سازندگان داخلی است

166  تعداد بازدید   |   دوشنبه 19 آذر ماه 1397

مدیرعامل شرکت متن اولویت این شرکت را استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی اعلام کرد و گفت: با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری دقیق، امکان تهیه و تولید کالاهای مورد نیاز صنعت نفت در داخل کشور امکان‌پذیر است.

اولویت شرکت متن استفاده از توان سازندگان داخلی است

به گزارش ایدرو اویل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی در نشست هم‌افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت پمپ سازان داخلی گفت: با رعایت برنامه زمانبندی واستانداردهای مورد نیاز شرکت متن بنا به شرایط خاص و درخواست هر پروژه، اولویت سفارش از پمپ‌سازان داخلی است.

دهقانی، صداقت کاری را یکی از مهمترین ارکان حفظ ارزش‌های اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور خواند و گفت: با توجه به شرایط خاص کشور، حمایت از افزایش سهم تولید داخل امری حیاتی است.

وی ادامه داد: همه ما در برابر آینده کشور مسئول هستیم و به یقین ‎می توانیم میزان وابستگی به شرکت‎های خارجی را کاهش دهیم و فشار تحریم‌ها را مهار کنیم.

وی روزآمد شدن پمپ‌های درون‎ چاهی و دیگر اقلام موردنیاز پروژه ‎های شرکت متن را موضوعی مهم و ضروری برشمرد و گفت: به‎ منظور حمایت از ساخت داخل باید با همراهی یکدیگر، تلاش و ارزیابی هر چه دقیق ‎تر و رعایت سیاستگذاری‌ها و استانداردهای لازم، نقاط قوت، ضعف و روند اجرای کار ارزیابی شود.