بهره‌برداری از انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره ایران

181  تعداد بازدید   |   یکشنبه 18 شهریور ماه 1397

انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره با هدف نظم‌بخشی به اسناد، کاهش ریسک آتش‌سوزی و بار وزنی ساختمان ستاد تهران به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره ایران

به گزارش ایدرو اویل به نقل از شرکت نفت فلات قاره ایران، حمید بورد با اشاره به اهمیت راه‌اندازی این انبار بایگانی گفت: شرکت نفت فلات قاره سال‎هاست که از نبود یک بایگانی مرکزی رنج می‌برد و بهره‌برداری از این انبار، گامی ارزشمند در این زمینه است.

وی نظم‌بخشی به اسناد، کاهش ریسک آتش‌سوزی و بار وزنی ساختمان ستاد تهران را از اهداف راه‎اندازی انبار بایگانی دانست و افزود: بایگانی نیازمند دانش ویژه‌ای است که امیدواریم همکاران خدمات به این نکته مهم توجه کنند. خوشبختانه با راه‌اندازی این انبار، راهروهای ساختمان ستاد از وجود اسناد مازاد خالی شده و ضریب وضعیت ایمنی این ساختمان افزایش خواهد یافت.

وی اظهارکرد: با همکاری مدیریت‌ها در ۲ ماه آینده همه اسناد مازاد از ساختمان ستاد تهران به انبار بایگانی مرکزی منتقل خواهد شد.

بنا بر این گزارش، انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره ایران در یکی از سوله‌های انبار ترانزیت کالای کرج واقع شده و برای آماده کردن آن اقدام‌هایی نظیر ساخت هفت غرفه ۱۲ متری و یک غرفه ۶ متری، ایجاد قفسه‌های بایگانی به تعداد ۶۱ واحد در اندازه‌های استاندارد، رنگ‌آمیزی محوطه غرفه‌ها، بازسازی و رنگ‌آمیزی اتاق پرسنلی سوله، نصب کولر گازی، پارتیشن، ایجاد فضای آبدارخانه و ... ازسوی  واحد خدمات اداری اجتماعی این شرکت انجام شده است.