منصور معظمی: مردم را باید در جریان همه اقدامات قرار دهیم

580  تعداد بازدید   |   پنجشنبه 1 شهریور ماه 1397

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سال 97 را سال خاصی برای ایران دانست و گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور، برای مقابله با تحریم آمریکا و تجلی کرامت انسانی، باید جامعه را در جریان همه اقدامات قرار داد.

منصور معظمی: مردم را باید در جریان همه اقدامات قرار دهیم

به گزارش ایدرو اویل به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، «منصور معظمی» در نشست شورای سیاست گذاری چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، افزود: هرچند از زمان انقلاب تاکنون سختی های زیادی را تحمل کرده ایم اما در حال حاضر در شرایطی هستیم که نیازمند هماهنگی و همکاری بیشتر برای عبور از این دوران است.
وی تاکید کرد: به منظور توجه به منابع انسانی و نمود تجلی کرامت انسانی باید مردم را در جریان کارهای خود قراردهیم.
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در ادامه درباره برگزاری چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی گفت: ارایه راهکار برای دغدغه مدیران منابع انسانی، جایگاه منابع انسانی در عصر انقلاب صنعتی چهارم و نقش مدیران منابع انسانی، سه موضوع کلی این کنفرانس است.
«ابوالفضل کیانی بختیاری» مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی نیز در این نشست گفت: تشکیل کمیته علمی از جمله گام هایی است که برای این کنفرانس برداشته شده و محورهای پیشنهادی این کمیته نیز تعیین شده است. 
وی یادآورشد که این کنفرانس به مدت 2 روز در 13و 14 آذرماه امسال در محل همایش های بین المللی صداوسیما و همچنین سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، اطلاعات تکمیلی درباره کنفرانس توسعه منابع انسانی در سایت www.imi.ir منتشر شده است.