برگزاری مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی

555  تعداد بازدید   |   پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397

مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاونان و مدیران سازمان برگزار شد.

برگزاری مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی

به گزارش ایدرو اویل به نقل از ایدرونیوز ، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن معرفی مهندس “حسن شیخ نیا” بعنوان معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی گفت: ایشان دارای سوابق بسیار خوبی در جایگاه های مختلف است که همواره منشا اثر بوده و کارنامه درخشانی همراه با تعاملات بسیار قوی دارند و امیدواریم به کمک ایشان و سایر همکاران، بتوانیم در کسب و کارهای سازمان تحول ایجاد کنیم.

مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی

وی افزود: از ایشان خواسته ام که در مدل کسب و کار حوزه مشاوره و تحقیق بازنگری کند و بر ایجاد محصولات و و خدمات نوآورانه برای ایجاد تحول در این حوزه متمرکز شود. همچنین با استفاده حداکثری از توان کارشناسی و سرمایه های انسانی حوزه مشاوره، بین درآمدها و هزینه های حوزه مشاوره تعادل و توازن ایجاد کند. علاوه بر این تعاملات بین دستگاهی و شبکه همکاران خارج از سازمان و همچنین تعاملات بین المللی را توسعه دهد و در طراحی و اجرای پروژه های مشترک با شرکای خارجی اهتمام ورزد.

دکتر کیانی تاکید کرد: از آقای شیخ نیا انتظار دارم نسبت به توسعه و ارتقا توانمندی کارشناسان و مشاورین سازمان در جهت پاسخگویی به نیازهای واقعی کسب و کار کوشا باشد و با نظارت بر عملکرد مراکز رتبه بندی و تعالی سازمانی و سایر طرح های حوزه مشاوره، راه اندازی مراکز جدید اقتصادی را عملیاتی کند تا شاهد ارتقا هرچه بیشتر برند سازمان باشیم.
مهندس شیخ نیا در این مراسم با تشکر از مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی به خاطر حسن اعتمادی که به وی داشته اظهار داشت: امیدوارم هر فرد در هر مسئولیتی که به عهده دارد، منشا خیر باشد و بتوانیم کارهای پرخیر و برکتی انجام دهیم و از فرصت ها به نحو شایسته بهره ببریم.

معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی در پرتو اتکال به خداوند متعال و تجارب و سوابق خود، ابراز امیدواری کرد که بتواند از این تجربیات برای ساختن فضای مطلوب تری در حوزه مشاره سازمان مدیریت صنعتی استفاده کند.

در پایان این مراسم حکم انتصاب مهندس “حسن شیخ نیا” و نشان سازمان، توسط مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی به وی اعطا شد.