شعار امسال ، مسئولیت اجتماعی و فردی همگان را افزون می کند

1432  تعداد بازدید   |   شنبه 18 فروردین ماه 1397

شعار امسال که حمایت از تولید داخلی است برای همه مردم ایران از جمله همه ما کارکنان ایدرو هم مسئولیت اجتماعی و هم مسئولیت شخصی دارد تا با عزمی راسخ تر ، پیگیرتر و جدی تر وظایفمان را دنبال کنیم.

شعار امسال ، مسئولیت اجتماعی و فردی همگان را افزون می کند

به گزارش ایدرواویل به نقل از ایدرونیوز ، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز سال کاری ۹۷ با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۷ را سال حمایت از کالای ساخت داخل نامیدند گفت: این تکلیفی است بر عهده همه مردم تا با عزمی راسخ تر، پیگیرتر و جدی تر وظایف مان را دنبال کنیم.

منصور معظمی افزود : سالی را که پشت سر گذاشتیم هم برای کشور و هم برای ایدرو موفقیت آمیز بود و انشاالله سال ۹۷ را با جدیت بیشتری آغاز خواهیم کرد.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به برنامه ۴ سال آینده ایدرو گفت: ایدرو سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومانی با اشتغال زایی ۳۰ هزار نفر را در برنامه های خود دارد.

رئیس هیئت عامل ایدرو با اشاره به تلاش ها و عملکرد خوب شرکت های تابعه سازمان گفت: در سال ۹۷ باید توجه ویژه ای به صنعت ریلی و دریایی کشور داشته باشیم.

معظمی با اشاره نگاه ویژه وزیر صنعت ، معدن وتجارت به ایدرو ، آنرا یک فرصت بسیار مغتنم عنوان کرد وگفت : در سال ۹۷ باید تلاش مان را مضاعف کنیم .