صنعت نفت پیشتاز در حمایت از کالای ایرانی است

543  تعداد بازدید   |   چهارشنبه 8 فروردین ماه 1397

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز گچساران گفت: صنعت بزرگ نفت‌وگاز گچساران در حمایت از کالای ایرانی پیشتاز است.

صنعت نفت پیشتاز در حمایت از کالای ایرانی است

به گزارش ایدرواویل به نقل از شرکت نفت و گاز گچساران، هوشنگ صیدالی درباره حمایت از تولید ملی در صنعت نفت، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم همچون پارسال همسو با برنامه‌های کلان صنعت نفت گام برداریم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید مبنی بر حمایت از کالای ایرانی افزود: صنعت نفت در  حمایت از سازندگان داخلی پیشتاز بوده و این در صنعتی که کالاهای آن تخصصی و فنی است کاری بسیار بزرگ و ارزشمند به شمار می‌آید.

صیدالی با تاکید بر این‌که نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب برای همه ما یک تکلیف است، ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی زمینه اشتغال، رونق گرفتن بازار و در مجموع عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی را فراهم می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را زمینه‌ساز توانمندی سازندگان داخلی دانست و تصریح کرد: سازندگان داخلی با وجود تحریم‌ها همواره در کنار صنعت نفت بودند و توانمندی خود را به اثبات رسانده‌اند.

صیدالی یادآور شد: صنعت نفت گچساران به عنوان دومین تولیدکننده نفت در جنوب همواره حمایت از ساخت داخل و تلاش برای ارتباط تنگاتنگ با سازندگان داخلی را از جمله اولویت‌های نخست خود می‌داند.

وی با  اشاره به اقدام‌های انجام شده در صنعت نفت گچساران عنوان کرد: در سال‌های گذشته سفارش ساخت بیش از هزاران قلم کالا به سازندگان داخلی بدای حمایت از آنها و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اظهار کرد: حمایت از سازندگان داخلی سبب ایجاد اشتغال خواهد شد و امیدواریم با تلاش در صیانت از تولید ملی شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.