اعتبار ایدرو اطمینان بخش سرمایه گذاریهای مشترک بخش خصوصی

306  تعداد بازدید   |   چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 1399

معاون امور صنایع وزارت صمت در مراسم معارفه رییس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به اعتبار داخلی و بین المللی ایدرو بهره‌گیری از این اعتبار برای جذب و ایجاد سرمایه گذاری های مشترک با بخش خصوصی را از رویکردهای مورد تایید وزارت صمت عنوان کرد که می‌تواند اطمینان بخش سرمایه گذاران باشد.

اعتبار ایدرو اطمینان بخش سرمایه گذاریهای مشترک بخش خصوصی

به گزارش ایدرواویل به نقل از ایدرونیوز، صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت در مراسم معارفه رئیس جدید ایدرو با اشاره به نقش و قدمت ایدرو در توسعه صنعتی کشور بر احیا نقش محوری این سازمان در عرصه های نوین توسعه و مدیریت تاکید کرد.

نیارکی برخورداری ایدرو از اساسنامه و قانون تاسیس مترقی و منعطف که می‌تواند با حرکت در راستای اسناد بالادستی و سیاست‌های راهبردی وزارت صمت در حوزه های روزآمد توسعه تعیین کننده باشد را بستری پویا برای تحقق مصادیق جهش تولید برشمرد.

نیارکی همچنین به نقش هم افزایانه این سازمان توسعه‌ای در اجرای برنامه‌های محوری وزارت صمت اشاره کرد و خواستار بهره گیری و فعال سازی بیش از پیش کلیه ظرفیت‌های ایدرو در این مسیر شد.

در این مراسم امیر بیات دکترای مدیریت صنعتی با حکم مدرس خیابانی بعنوان سرپرست جدید ایدرو منصوب شده که سوابق متعددی چون مدیر عامل شرکت های لیدکو سازمان گسترش، فیدکو رئیس و عضو هیئت مدیره شرکتهای آلومینیوم ایران ، فراساحل، مجری طرحهای بیوایمپلنت، بانک خون بند ناف رویان، واکسن تب برفکی، کود بیولوژیک از نوع باکتر را در سوابق خود دارد.

در کارنامه بیات مسئولیت های اجرایی در شرکت های ایران دوچرخ، گروه صنعتی حدید و سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد دیده می شود
در این مراسم همچنین از زحمات محمد باقر عالی تشکر شد .