حفر و تکمیل ۳۷ حلقه چاه در گزارش عملکرد ۱۰ ماه ملی حفاری

شرکت ملی حفاری ایران از ابتدای امسال تاکنون ۳۷ حلقه چاه نفت و گاز را حفاری و تکمیل کرده است.

چهارشنبه 2 بهمن ماه 1398
سازندگان ایرانی تامین‌کننده ۸۵ درصد تجهیزات صنعت نفت

رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران گفت: سهم سازندگان و صنعتگران ایرانی در تامین کالا و تجهیزات صنعت نفت به ۸۵ درصد رسیده است.

سه شنبه 1 بهمن ماه 1398
رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، اقدامی علمی در راستای توسعه پایدار

رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به اینکه رتبه‌ بندی شرکت‌ های برتر ایران، اقدامی علمی در راستای توسعه پایدار است ، رتبه‌ بندی شرکت‌ های برتر را اساس تصمیم‌گیری‌ و انتخاب‌ های مهم کشور دانست.

دوشنبه 30 دی ماه 1398
چرا مدیرعامل ایدرو در همایش رتبه بندی شرکتهای برتر سخنرانی نکرد

بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران IMI-100 با حضور مسئولان کشوری و شرکت‌های برتر برگزار شد، اما برای همه این سوال مطرح شد که چرا مدیرعامل سازمان ایدرو که مجموعه تحت مدیریتش، مسئولیت برگزاری این همایش و رتبه‌بندی شرکت‌های برتر را برعهده دارد، در این مراسم سخنرانی نکرد ؟

دوشنبه 30 دی ماه 1398
تولید روزانه ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز در نفت مناطق مرکزی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران در شبانه‌روز گذشته با وجود ثبت رکوردی تازه در مصرف گاز کشور خبر داد.

دوشنبه 30 دی ماه 1398
آینده نفت و اولویت‎ امروز ایران

تاکنون نزدیک به نیمی از ذخایر نفتی اثبات‌شده جهان شامل انواع نفت خام و میعانات برداشت‌شده است، اما با وجود اینکه ایران یکی از اولین کشورها در شروع تولید تجاری نفت بوده، کمی بیشتر از یک‌سوم ذخایر اثبات‌شده‌اش را برداشت کرده است.

یکشنبه 29 دی ماه 1398
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین